Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


Důvěra v blízké lidi vám může zničit život

21.07.2009, 13:03   |   Jan Hotzel   |   komentářů (2)

Důvěra v blízké lidi vás může vyjít hodně draho. Mě tak moje důvěra v podstatě zničila život. Nemám žádnou perspektivu, nemám budoucnost. Mám jenom dluhy.

Po rozvodu jsem se přistěhoval k družce. Měl jsem ve zvyku pracovat na několika pracovních místech, družka byla svobodnou matkou a v dotyčném bytě nebylo krom dětí zhola nic.

Byl jsem jako VIP u mnoha společností dávající půjčky a tak jsem vytáhl karty a na jednu se vzala pračka, na druhou tv atd. atd. Placení sem nechal na partnerce a pracoval.

Partnerka ovšem peníze na splátky utrácela a korespondenci likvidovala, když už se my dostala nějaká žaloba do vlastních rukou, řekla že to vyřídí. Byla vedená u sociálky a policie a podobně jako ublížená hodná máma a tak jsem spoléhal na její konexe a přístup úřadů k ní.

Když mně pak opustila a najednou začala pošta chodit, tak jsem měl nataženou střelnou zbraň u hlavy (tehdy jsem ji měl). Pak sem si řekl že budu bojovat. Pracuji od nevidim do nevidim, jsem stále ve stresu. Někdy vemu pujčku abych trochu polevil od exekutorů a pak my dělá potíže splácet ji.

Slyšel jsem o osobním krachu, ale každý říká něco jiného. Vlastně nevím ani kolik dlužím a komu, protože se bojím jít na soud. Nevím co to stojí, nevím kdo všechno mně žaloval, abych neprobudil kauzy co ještě spí a nevrhli se po nich další exekutoři se slovy on se zajímá, tak asi má.

Nemám nic, prodal sem co se dalo, nyní sem na úřadu práce. Chci to řešit, ale možnosti jsou velmi malé. Je to poučení pro ostatní, aby byli zodpovědní především sami k sobě a nespoléhali se na druhé.

Prohledat jednotlivé výrazy - Důvěra v blízké lidi vám může zničit život

Důvěra , v , blízké , lidi , vám , může , zničit , život ,

Důvěra v blízké lidi vám může zničit život

Souhlasím ale záleží na tom jaké ponaučení si z toho člověk vezme.

Já si uvědomila díky tomuto spoustu věcí a zvláště že každému se vše vrátí říká ...

Re: Souhlasím ale záleží na tom jaké ponaučení si z toho člověk vezme.

souhlasím s pisTELKOU ANO BOŽÍ MLÝNY NEBO TAKY ZLO SE VRACÍM ZLEM...TAKY MÁM VNI...

Diskutovat

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka