Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


Exekutor mi zničil život

01.02.2008, 00:00   |   Jonáš   |   komentářů (2)

Kapitola I.

Jsou hodní a zlý exekutoři. Ti hodní dodržují zákon, mají určitou profesionální čest a nejde jim jen o zisk a peníze, ale elementárně vycítí, že někdo ač měl smůlu nebo se v nesprávný čas nacházel na nesprávném místě nemusí mít s jejich úkolem vůbec nic společného.

Také jsou ti zlý, kteří číhají na chybu třeba i nevinných lidí, aby je kvůli hajzlíkům ihned oškubali a svrhli je úplně až na dno. A to bez jakýchkoliv výčitek svědomí. Nejhorší na tom je, že exekutor svůj ziskuchtivý zájem zaměňuje za zájem věřitele, který chce získat své peníze zpět.

Ale věřitelé nebojte se, exekutor sice myslí pouze a jenom na vaše zájmy, ale v případě, že něco vymůže, nejdříve uhradí své odměny a náklady exekuce a když se na vás už nedostane tak máte smůlu. Exekutor má vždy přednost a to i v případě, že na vás myslí. 

Kapitola II.

I já mám bohužel negativní zkušenost s exekutorem, kterému se podařilo úspěšně zabavit většinu mých věcí v bytě. A to přesto, že jsem o žádném dluhu nikdy nevěděla. Dluh nebyl můj, ale mého bývalého manžela, který si dluhy nabral až dávno po rozvodu, a který u nás již mnoho let nežije.

Prostě jsem si kdysi vzala špatného člověka, který mi ublížil nejen citově ve vztahu, ale poškozuje mě dále i po rozvodu. Respektive teď to není jen jeho vina. Nepodezřívám ho z toho, že by mě nyní chtěl poškodit. Je to vina jeho vykonavatele, který se nedívá napravo nalevo, ale vidí jen svůj tučný zisk.

Epilog

Exekutor přeci vidí, že zabavuje věci v dětském pokoji, v kuchyni, v ženské ložnici, kde není jediná mužská věc, ale jeho zájem je samozřejmě silnější.

A co je horší, exekutor si vlastní absolutní neschopnost vymoci něco na tom, kdo problém skutečně způsobil, kompenzuje na bezbranné ženské v bytě, kde dlužník již mnoho let nebydlí a zcela evidentně tam nemá žádné věci..

Tímto děkuju, že alespoň já mám to štěstí v neštěstí, že mám takové příbuzné a přátele, kteří mi dokázali pomoci a neskončila jsem bez své vinny na tom pomyslném existenčním dně jako jiní lidé..

Prohledat jednotlivé výrazy - Exekutor mi zničil život

Exekutor , mi , zničil , život ,

Exekutor mi zničil život

exekutor zabavil nezabavitelné minimum

Dobrý den,mé tcýni exekutor příkazem zabavil celý důchod " 9000kč" a n...

Lžete!

Pravděpodobně nejblbější a nejtendenčnější článek, jaký jste mohli vyprodukovat....

Diskutovat

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka