Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Hospodářská komora uzavřela partnerství s VŠE v Praze

18.06.2008, 02:49   |   HK   |   komentářů (4)

Prezident Hospodářské komory České republiky Petr Kužel a rektor Vysoké školy ekonomické v Praze Richard Hindls podepsali smlouvu, jejímž cílem je podpora propojení a spolupráce podnikatelského a akademického sektoru.

Obě instituce budou na základě této smlouvy spolupracovat například při pořádání seminářů pro podnikatele a realizaci průzkumů, dále v oblastech veřejných financí a daňového práva, evropské integrace, statistiky, podnikového hospodářství.

„Je logické, že Hospodářská komora České republiky jako subjekt zastupující českou podnikatelskou veřejnost formalizuje své vztahy s odbornými a vysokými školami právě v době, kdy se hovoří o nutných synergiích mezi vědou a byznysem. Spolupráce s Vysokou školou ekonomickou v Praze je dalším krokem v tomto snažení,“ říká k podepsané smlouvě prezident hospodářské komory Petr Kužel.

Richard Hindls, rektor Vysoké školy ekonomické v Praze, k tomu dodává: „Jednou z rozhodujících příležitostí a současně i prioritou dalšího rozvoje VŠE je posílení jejích vnějších vztahů zejména směrem k institucím a podnikatelské sféře. Spolupráce s Hospodářskou komorou České republiky je pro nás strategickou záležitostí.“

Konkrétní formy spolupráce nyní hospodářská komora rozpracovává spolu s jednotlivými fakultami. Příkladem mohou být projekty z oblasti evropských záležitostí, administrativní zátěže podnikatelů či statistických zjišťování. Perspektivní se jeví rovněž spolupráce s Rozvojovým a poradenským centrem VŠE, jež zajišťuje profesní uplatňování studentů a absolventů této školy v praxi.

Prohledat jednotlivé výrazy - Hospodářská komora uzavřela partnerství s VŠE v Praze

Hospodářská , komora , uzavřela , partnerství , s , VŠE , v , Praze ,

Hospodářská komora uzavřela partnerství s VŠE v Praze

lPZDjGNkFkL

Nash Sovetskyy Souz pokorit Ves mir kak ogromnyy medved zolotoi Stolitsa, vodk...

StnpKbUVHCzSnFqM

test123456test...

jHXPYIKrauwOABWe

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL SITE! :)...

RtadlNoeWBMiKcpFz

JAJA, UPYACHKA! UG NE PROIDET, BLYA!...

Diskutovat

Construct data. Jsem další jejich oběť

Před rokem nám přišel do firmy formulář. Vše vypadalo v pořádku, chtěli jen opra... více »

Dobře placení úředníci svou nečinností ohrožují naše životy

Když úředník poruší svou povinnost, což se děje docela často, je to smutné. Když... více »

Neskočte ČEZu na špek

ČEZ se snaží jako už několikrát v minulosti opět podvést své klienty. Nepřistupu... více »

Anketní otázka