Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

II. ročník soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ

28.08.2008, 19:35   |   Patrik Nacher (www.bankovnipoplatky.com)   |   komentářů (4)

Poštovní spořitelna a portál www.bankovnipoplatky.com spolu se svými partnery zahajují II. ročník velké soutěže pro studenty v ČR o výhry v celkové hodnotě přes 80 000,- Kč! Tentokrát půjde o zpracování úvahy na téma: „Ideální banka 21. století aneb o vzájemné komunikaci banky a klienta“. Studenti budou moci uplatnit nejen své znalosti a nápady, ale také svou fantazii.

Stejně jako po ukončení I. ročníku soutěže i letos není vyloučeno, že názory a přání mladé generace budou pro naše banky inspirující. Školení pro seniory, relaxační místnost na pobočkách, ovládání účtu přes implementované čipy, zjednodušení sazebníků, to jsou jen některé ze stovek  nápadů a podnětů, které loni studenti napsali ve svých prací. Studenti všech typů škol v České republice tak po roce opět získávají unikátní možnost říci jasně a nahlas našim bankám, jak by si představovali jejich činnost a vztah ke klientům v současnosti i budoucnu. Současně bankám soutěž ukáže, co se mladým lidem na jejich přístupu nelíbí a co by si přáli změnit.

Již při prvním ročníku soutěže se ukázalo, že nápady a ohlasy mladé generace zaslouží pozornost a jejich uplatnění v bankovních procesech mnohdy najde své opodstatnění. Nyní nezbývá než doufat, že i letošní ročník bude pro Poštovní spořitelnu stejně podnětný,“ doplňuje ombudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.

Soutěž bude probíhat na počátku školního roku a bude trvat čtyři měsíce (mezi zářím a prosincem kalendářního roku). Vyhodnocení bude probíhat ve dvou kolech zajišťujících objektivitu celého hodnocení. V prvním kole vyberou zástupci serveru www.bankovnipoplatky.com, vysokých škol a Poštovní spořitelny 10 nejlepších prací. Ve druhém kole je poté bude hodnotit odborná porota, složená ze zástupců odborného a mediálního partnera, organizátora a garanta projektu a představitelů institucí, které mají bankovní sektor ve své gesci.

Práce je možno přihlašovat od 1. 8. 2008 do 31. 10. 2008. Za přihlášení práce se považuje její zaslání na emailovou adresu soutez@bankovnipoplatky.coms uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailové adresy autora práce. Během listopadu budou práce zveřejněny a hodnoceny odbornou porotou a v prosinci se uskuteční slavnostní vyhlášení.

Organizátor soutěže:                      Poštovní spořitelna

Generální partner:               Bankovnipoplatky.com

Formát textu:                                   Zamyšlení, úvaha

Patrik Nacher

provozovatel portálu www.bankovnipoplatky.com

a

Martin Kovář

ombudsman Poštovní spořitelny

 

Kontakt pro média:

Denisa Salátková, 603 800664

dsalatkova@csob.cz

Prohledat jednotlivé výrazy - II. ročník soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ

II. , ročník , soutěže , IDEÁLNÍ , BANKA , 21. , STOLETÍ , ,

II. ročník soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ

DiUwQMVmSFnmKLcLV

Nash Sovetskyy Souz pokorit Ves mir kak ogromnyy medved zolotoi Stolitsa, vodk...

piFKhVolDPHJJb

test123456test...

TpBSZolczOZgIU

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL SITE! :)...

QpHKJFouDaef

JAJA, UPYACHKA! UG NE PROIDET, BLYA!...

Diskutovat

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka