Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


DISKUSE K ČLÁNKU:
Krádeže, nepořádek, zlovůle. Takový je stav justice u nás

< < Zpět na článek

Přidat nový komentář

Jméno:
Titulek:
Obsah:
Kontrolní otázka: * Kolik dnů má jeden kalendářní týden ?
Odpověď : * ( odpověď napište číslicí )
stav rizeni | ( | 13.01.2010, 20:25 ) | reagovat

potvrzuji, ze nejvyssi soud vydal dle platnych zakonu a jiz vydanych rozhodnuti take pro mne usneseni, ze o mne jednano nebylo a ze rizeni beze mne o vyklizeni bytu je neplatne.timto se mi podarilo dosahnout prava,ikdyz za 8 let, musim nyni pockat,zda-li Obvodni soud bude respektovat usneseni soudu nejvyssiho,

a dale, zda-li najdu dalsi svedky tak,abych prokazala vsechny veci,ktere jsem mela v byte, a to i presto, ze bylo potvrzeno,ze osoba ktera podvodem tyto veci oznacila za vlastni tak aby tyto odcizila zde zadne nemela a to overenym podpisem primo od ni a dale reportazi TV,zajiste si vsichni i dnes vzpomenou na prazdne mistnosti v byte,ktere byly vyhrazeny tomu,kdo je neuzival ani tyto jak vyslo na jevo v prubehu dalsiho rizeni nepotreboval,nebot se nejedna bohuzel jen o ztratu veci resp. jejich uzivani a odcizeni,drzeni bez pravniho duvodu, ale i jejich prodej ,a to, ze diky rizeni, kdy nebyly ihned vraceny druhy den u soudu ani na zaklade predb.opatreni je zde dukazni bremeno, a naklady rizeni podle toho,jaky je uspech u soudu.nase zakony bohuzel veri vice zlodeji a podvodnikovi, a tak dukazni bremeno ma poskozeny,cimz take paradoxne muze poskozeny zlodeji v rizeni zaplatit naklady rizeni,pozn. nevynalozene  nebo vynalozene z prodeje odcizenych veci tak,aby tyto penize legalizoval.prestoze by nikdo nemel byt poskozeny za to, ze se dovolava sveho prava u soudu,musim bohuzel potvrdit, ze ja poskozovana jsem,a to dodnes,nebot byt dosud predan nebyl,a tim ze soud nepostupoval podle zakona umoznil i odcizit mi vsechny veci,navic jeste dalsim postupem/jejich nevraceni a nevydani PO/ doslo nejen k nevraceni veci jako takovych,ale i jejich prodeji a zniceni,coz vedlo k nahrade skody s vyse uvedenym problemem,tj dukazni bremeno .   

prejeme a dekujeme .... | ( ivra | 21.01.2009, 12:15 ) | reagovat

vse nejlepsi prejeme take my vam a oznamuji,ze alespon v jednom pripade zvitezil zakon nad posuzovanim, a ze podle nejvyssiho soudu je zakon a vyklad jen jeden,soud tak nadale nemuze ignorovat predchazejici rozhodnuti v pravni moci,ani rozhodnuti nejvyssiho soudu v pripadu obdobnem,ktere jiz nejvyssi soud usnesenim vydal a zakon,pro vsechny sdeluji, ze u sluzebniho bytu uzivaci pravo nevznika, a to ani posuzovanim.

zaroven pro zcela bezne 8 lete spory navrhuji pozadat o vyjadreni predstavitele vlady vsech stran,napr p.Topolanka, Paroubka,Bursika,atd o prosazovani precedentniho prava a prevzeti odpovednosti i tam,kde je z moci statu rozhodovano, a nikoliv jen obcany, ackoliv prace mych advokatu byla lOO%,za coz jim dekuji.

navrh na provedeni auditu na Mestske casti Praha 8 | ( I.K. | 01.12.2008, 11:42 ) | reagovat

Vazeni spoluobcane,odeslala jsem Vam informaci k zastupitelum, ze jsem predala navrh na provedeni auditu zahranicni firme u teto MC Phy 8, a to pro zcela nestandartni postupy,ktere provedl, a to z toho duvodu, ze se snazi zamezit mi v predani navrhu firme, kterou jsem vybrala pro zpracovani kontroly, a to vsemi moznymi prostredky,tedy znemoznuje mi ucast u soudu ve veci nahrady skody, kterou jsem na ne, vc. trestniho oznameni podala.v pripade zajmu se pripojit mi prosim nechce zde kontakt.zaroven jsem pozadala ministra spravedlnosti o predani sporu do nemecka pro zamezeni dalsi korupce,kterou by nakonec zaplatili obcane CR v nahrade skody.

 jsem s pozdravem

ïng.kvasnicova    

posuzovani ci korupce,vyzva pro pana ministra... | ( ing.kvasnicova | 20.11.2008, 18:36 ) | reagovat

kazdy stat ma svoje zakony,platne a srozumitelne pro vsechny,nebot kazdy obcan je musi dodrzovat, a jak se rika, neznalost zakona neomlouva.Kazdy,kdo tedy potrebuje pomoci,se obraci na advokata,tento by mel rozhodovat o navrhu prip. zastupovani u soudu, a take je za tyto sluzby placen, stejne jako navrhy na soud,nebot timto jsou hrazeny jeho naklady,jako napr. platy soudcum.
Az do tohoto momentu je vse jak ma byt.

Jak rozdilne muze byt pravni posuzovani a rozhodnuti soudu Vam nyni predkladam,ikdyz neni cele dosud konecne i s navrhem na reseni:
muj i tvuj advokat....
v praxi to vsak znamena jakesi posuzovani tak, jak treba paci televize  meli moznost videt v televizi Prima porad "Proti srsti", kde vsak soudnim rozhodnutim dal soud za pravdu pouze jedne strane, a to navrhu JUDr.Koschina a JUDr.Janecka, na vraceni odcizenych veci v byte tim, ze kdo tyto veci odcizil tak, ze tyto prohlasil za sve vlastni, a nasledne potom sdelil, ze jsou tyto znicene a prodane,pozn. poskozeni skladem nebylo potvrzeno,je dle rozhodnuti soudu musi zaplatit, vc. vykladu soudu, ze vec mela byt projednana v trestnim rizeni,a pro dalsi navrh na statni zastupitelstvi zrejme odsouzena take bude(Beata K).rozsah odskodneni a prokazovani veci pro chybu pri exekuci,nebyly zapsane,bude posuzovat ESLP.
jeste horsi je situace ve veci bytove,kdy soud dal take za pravdu vyse uvedenemu navrhu, ze o mem uzivacim pravu rozhodovano nebylo,ale dosud vyklizovaci zalobu, ktera nasledovala, nevydal, a to i presto, ze se opira o pravomocny rozsudek o rozvodu , a ze jiz obdobne rozhodnuti bylo Nejvyssim soudem CR vydane ve veci zruseni uzivaciho prava ostatnim na zaklade zruseni uzivaciho prava jednoho uzivatele bytu z domacnosti,tedy odmitl vyklad soudu nizsich, ze by mohlo byt uzivaci pravo vsech zruseno proto,ze bylo jednomu clenu domacnosti toto zruseno.
Zda-li posouzeni posouzeneho  NS CR dojde k prekvalifikovani pravniho nazoru stejnym soudem  zatim neni jasne,stejne jako mira posuzovani a korupce v tomto pripadu,kdyz obdobny pripad byl jiz jednou Nejvyssim soudem CR posouzen,a zda-li bude mozne postoupit pripad nezavislemu mezinarodnimu soudu,tak aby byl zakon jen jeden a pro vsechny stejny,vc.odpovednosti za vydana rozhodnuti.
Vazeny pane ministre,obracim se na Vas proto s zadosti o posouzeni precedentniho prava k zamezeni korupce a zkraceni rizeni u soudu na nezbytne minimum,prip. predani jednani k nezavislemu mezinarodnimu soudu.

Ochrana průmyslového práva u nás je pošlapána | ( MINOX | 11.08.2008, 07:11 ) | reagovat
Uzavřel jsem s podnikem licenční smlouvu, řádně zaregistrovanou na Úřadu průmyslového vlastnictví ( ÚPV).Když neplnil nabyvatel platby za licenci, podal jsem na něho žalobu.Celý spor se vleče již jedenáctý rok, bez plnění požadavků vyplývajících zlicence. Ze strany nabyvatele je odvolání k žalobě napadáno celou řadou výmluv k podmínkám danou smlouvou. Kajský soud  zamítl mou žalobu, další odvolání k VS, zasláno zpět k KS, a opětné zamítnutí.Při dotazu na ÚPV do jaké míry je právoplatnost licenční smlouvy platná, sdělili, že licenční smlouva je ryze soukromoprávní  záležitost. Při následném dotazu, proč musím zaregistrovat licenci a za tento úkon  zaplatit poplatky mi odpověděli , předáváme stížnost na Ministerstvo spravedlnosti. Toto ministerstvo mi sdělilo, že do sokromoprávních záležitostí nemohou vstupovat a nenáleží jim napadat rozhodnutí  soudu.Obracet se na soudy k otázce právní ochrany ja zbytečné a bez efektu.Mohu prohlásit, že průmyslová ochrana není v naší republice dodržována . Obracet se  i na soud ve Štrazburku je také nadbytečná snaha. Zbývají jen " Boží soudy". K těmto závěrům, které zde prezentuji, mohu prohlásit po zkušenostech k třem žalobám na neplnění podmínek  vyplývajících z licenčních  smluv.

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka