Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

mBank útočí se Seznamem v zádech a bez poplatků

12.08.2008, 13:11   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (1)

mBank jako banka s největším nárůstem klientů na našem bankovním trhu se nehodlá pouze spokojit se současným stavem, ale zaútočí na klienty ještě intenzivněji. Hodlá se tak klientům nabídnout coby banka nekonečných možností. A to především v oblasti internetu.

Naše nejmladší banka dnes představila nový projekt, který jí v budoucnu umožní stát se bankou s nejkomplexnějšími a nejoriginálnějšími bankovními službami v oblasti internetu.  Dynamiky banky se povšiml i náš největší internetový portál Seznam a vzniklo tak strategické spojení, které přináší výhody všem zúčastněným stranám.

Spouští se nový projekt www.mpenize.cz. Nový nejkomplexnější internetový platební systém pro každého.

Seznam dává mBank křídla

mBank spojením se Seznamem získává jedinečně největší marketingový prostor pro nabídku svých služeb. Portál Seznam totiž navštíví každý měsíc až 4 miliony uživatelů, což je bezkonkurenčně největší množství na našem internetu. Logo služby mPenize tak bude moci shlédnout a okamžitě bezplatně využít kdokoliv z těchto uživatelů, který si zároveň založí bezplatně konto u mBank.

 Jiří Báča, generální ředitel mBank ČR k tomu říká „Partnerství se společností Seznam je pro nás strategické a významné hned z několika důvodů. Jedním z hlavních je fakt, že díky systému mPeníze můžeme společně do budoucna změnit chování klientů, kteří na internetu nakupují.“

mBank navíc prostřednictvím nové služby bude moci mnohem širšímu spektru uživatelů přinášet i další rychlé on-line služby, díky nimž bude služba na českém internetu jedinečná. Bude se jednat o možnost platit zboží při koupi na internetu z úvěru, bude možnost vzít si on-line hypoteční úvěr, založit si spořící konto apod. Klient při tom nebude muset platit žádné poplatky.

Seznam rozšíří počet specializovaných služeb

Seznam zase spojením s mBank nabízí svým uživatelům rozšířit možnosti služeb portálu. Přitom svým uživatelům zprostředkovává službu, která je bez poplatků a jakýchkoliv nákladů pro případné klienty. Tím v očích uživatelů získává na další prestiži, protože svým uživatelům nepodsouvá drahé placené služby některé z bank, kde by museli klienti platit nejen za vedení účtu ale i za každé jednotlivé platební příkazy a další služby, ale přináší v podstatě bezplatnou, komplexní službu.

K tomu říká ředitel Seznamu Pavel Zima toto: „Systém mPeníze chceme na českém internetu prosadit tak, aby byl výhodnější alternativou současného online bankovnictví a poskytl uživatelům českého internetu rychlý a jednoduchý způsob platby za vše, co na internetu najdou a objednají. Zároveň chceme uživatele přesvědčit o spolehlivosti a důvěryhodnosti nakupování na internetu.“

Právě bezplatné služby, tím spíše v oblasti bankovnictví jsou v oblasti internetu pro uživatele nejzajímavější a zvyšují spokojenost s portálem, který tyto služby svým uživatelům přináší.

Seznam navíc nemusí investovat do know – how v oblasti platebních systému a bankovnictví, ale využije služeb a zkušeností naší nejvýznamnější internetové banky.

Nejlevnější platební systém

Výhodu má nová služba představovat i pro internetové obchody, které se projektu zúčastní. Přinese jim to totiž možnost v budoucnu široce využívaného platebního systému za jejich zboží. Tento platební systém má být navíc podle představitelů Seznamu i mBank jednoznačně nejlevnější. Prvním obchodem, který se projektu zúčastní je internetový obchodní dům www.kasa.cz

Prohledat jednotlivé výrazy - mBank útočí se Seznamem v zádech a bez poplatků

mBank , útočí , se , Seznamem , v , zádech , a , bez , poplatků ,

mBank útočí se Seznamem v zádech a bez poplatků

Bez poplatků? Jak pro koho!

Dovoluji si oponovat tvrzení, že tento platební systém bude nejlevnější a bez po...

Diskutovat

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka