Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Město mě šikanuje: Nechápu proč!

07.04.2008, 12:04   |   čtenář   |   komentářů (0)

MĚSTO MI BRÁNÍ UMOŽNIT KOLAUDACI PROVOZOVNY ANTIK & bazar,.
V LISTOPADU 2007 JSEM OBJEVIL NEMOVITOST NA PRODEJ. OSLOVIL JSEM MAJITELE NEMOVITOSTI A POTAŽMO MĚSTSKÝ ÚŘAD , ZDA V DANÉM OBJEKTU MOHU PODNIKAT A CO VŠE MUSÍM ZAŘÍDIT ABY VŠE PROBĚHLO HLADCE.


PROJISTOTU MANŽELKA KONTAKTOVALA JEDNOHO ZASTUPITELE SPOLUŽÁKA A POŽÁDALA HO O RADU .


ZDÁLO SE, ŽE NIKDE NENÍ PROBLÉM A TAK JSEM NEMOVITOST NA ÚVĚR ZAKOUPIL.
CHCI UPŘESNIT, ŽE JSEM DROBNÝ ŽIVNOSTNÍK PRACUJÍCÍ SÁM.


PŘI VLASTNÍ REALIZACI PRODEJNY JSEM ZJISTIL, ŽE JSEM DOSTAL INFORMACE Z MĚSTSKÉHO ÚŘADU VŽDY KUSÉ A TÍM SE DLE MNE VŠE ZBYTEČNĚ KOMPIKOVALO.
V SOUČASTNÉ DOBĚ HLAVNÍ PROBLÉM JE, ŽE MĚSTO DLE ČSN 736110 NA MNĚ JAKO STAVEBNÍKOVY VYŽADUJE VYBUDOVÁNÍ 2 PARKOVACÍCH MÍST.


PŘÍMO PŘED MOJI PRODEJNOU SE NACHÁZÍ 6 PARKOVACÍCH MÍST A V OKOLÍ DALŠÍ. JÁ MÁM VYBUDOVAT PARKOVÁNÍ NĚKDE NA JINÉM MÍSTĚ CCA (70 METRŮ OD PRODEJNY). PŘITOM VYTÍŽENOST PARKOVACÍCH MÍST V NAŠEM MĚSTĚ JE CCA 50 PROCENT.

CHCI ZDŮRAZNIT, ŽE PŘED KOUPÍ NEMOVITOSTI JSEM SE NA MĚSTSKÉM ÚŘADU PTAL, NA MOŽNOST PARKOVÁNÍ. BYLO MI ŘEČENO, ŽE MÁM POŽÁDAT MĚSTO O VÝJIMKU ABY ZÁKAZNÍCI MOHLI PARKOVAT NA MĚSTSKÝCH PLOCHÁCH. TENTÝŽ MĚSTSKÝ ÚŘAD MI TUTO VÝJIMU POZDĚJI ZAMÍTL.


INFORMOVAL JSEM SE PRO JISTOTU NA JINÝCH ÚŘADECH JAK SE ŘEŠÍ PARKOVÁNÍ V JEJICH MĚSTECH A BYLO MI ŘEČENO, ŽE V MÉM PŘÍPADĚ POSTUP¨MÉHO MĚSTA  NECHÁPOU. PO ZVEŘEJNĚNÍ V MÍSTNÍCH NOVINÁCH STAROSTA ZAČAL MLUVIT O MOŽNOSTI PRONÁJMU.
VĚŘÍM, ŽE ZVÍTĚZÍ ZDRAVÍ ROZUM !!!
JE NĚJAKÉ ŘEŠENÍ???


NA ZÁKLADĚ V POSTUPU MĚSTA, MUSELA MOJE MANŽELKA PŘERUŠIT ČINNOST A JÍT SE ZAREGISTROVAT NA ÚŘAD PRÁCE. JÁ JSEM V INVALIDNÍM DŮCHODU, MÁME ÚVĚR A ZAVŘENOU ŽIVNOST. TAKŽE JEDNÁNÍ MĚSTA ZCELA ODPOVÍDÁ PODPOŘE MLADÝCH RODIN S DĚTMI A DROBNÉHO ŽIVNOSTNÍKA!

Prohledat jednotlivé výrazy - Město mě šikanuje: Nechápu proč!

Město , , šikanuje: , Nechápu , proč! ,

Na cizinecké policii se vesele kšeftuje s pořadovými lístky

Na cizinecké policii v Praze v Koněvovce se vesele kšeftuje s pořadovými čísly. ... více »

Reklamace? Zákazník nemá téměř žádná práva. Může jen čekat

Zákazník v Česku nemá téměř žádná práva. Hlavně ať zaplatí a pak ať na svůj výro... více »

Pošlete svůj příběh a vyhrajte hodnotné ceny a hlavně svou příležitost!

Portál www.mojepoplatky.cz vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší a neužitečnější př... více »

Anketní otázka