Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

MOBILIZACE bankovních klientů: Den bez bankovních poplatků je tu

28.02.2008, 10:23   |   Redakce   |   komentářů (0)

Ukažte bankám, že se jich nebojíte! První den boje proti bankovním poplatkům totiž právě začíná.  Mobilizujeme vás k "boji". K boji čestnému, odvážnému a spravedlivému!

Klienti bank pro tento významný den zvolili 28. února. Již nyní má redakce od čtenářů mnohé reakce a náměty, jak dáte svým bankám najevo, že nesouhlasíte s jejich poplatkovou politikou. Mnoho klientů bank hodlá do akce zapojit své přátele, známé, kolegy z práce, posíláte e-maily s výzvou k bojkotu bankovních služeb apod.

Obrovský zájem klientů bank o den boje proti bankovním klientům nás velmi pozitivně překvapil a zejména velká aktivita nejen našich čtenářů, ale i mnoha dalších klientů bank. Právě svou aktivitou můžete dokázat nemožné a donutit banky zamyslet se nad tím, zda právě jejich politika vůči klientům není arogantní, povýšenecká a nespravedlivá.

Nevšímejte si řečí o tom, že stejně nic nedosáhnete, že nemá cenu se snažit, že o jeden hlas více či méně stejně nic neovlivní a že poplatky nejsou přece tak vysoké, abych kvůli nim cokoliv dělal…Ano, i takové názory zaznívají. Ale v jednom se skutečně velmi mýlí.

Nejde přece o výši poplatků, ale o pocit spravedlnosti a cti každého bankovního klienta, který se sebou nenechá manipulovat a pasivně přijímat, co mu banka naservíruje. Každý klient je inpidualita, která je svobodná a jako s takovou má být i jednáno a to jak ze strany bank, tak ze strany státu, monopolů a jiných institucí. A o to se právě portál www.bankovnipoplatky.com snaží.

Stejně tak je velká chyba myslet si, že jeden člověk nic nezmůže a že stejně nemá cenu se snažit.

Právě slavíme 60 výročí „vítězného února“ a komunistického převratu. Nebýt pasivity většiny národa, nikdy by nedošlo k tomu co se stalo, a dnes bychom třeba ani problém bankovních poplatků řešit nemuseli.

Síla vašeho vědomí a vaší vůle a snahy se promění ve skutečně velkou sílu, když půjdeme společně a jasně a hlasitě řekneme svůj názor, jako svobodní občané, kteří chtějí si řídit  svůj vlastní život a ne být řízeni. Zvlášť ze strany bank, které nám mají sloužit a nikoliv nám určovat co smíme, co nesmíme a co máme proti své vůli platit.

Každý z vás tak může 28. února ukázat všem ostatním i těm co zůstanou pasivní svou odvahu a schopnost poprat se za spravedlnost a vědomí vlastní cti. Vězte, že budete bojovat i za ty pasivní, kteří se snad někdy příště připojí až uvidí váš příklad!

Bojujte čistě a bez podrazů. Ukažte, že umíte bojovat i bez podpásových ran a že jste klienti na svém místě. Že jste aktivní, víte co chcete, máte představu a umíte si o to říct. I to je jeden ze způsobů, aby vás banka začala brát vážně a právě takoví klienti jsou pro banku, i přes svou nespokojenost, v konečném důsledku hodnotní a inspirující.

-         28. února proto nevyužívejte jakýchkoliv služeb, které podléhají bankovnímu poplatku!

 

-        Protestně hlasujte ve finálovém kole ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek!

Ve finálovém kole NEJABSURDNĚJŠÍHO BANKOVNÍHO POPLATKU Hlasujte ZDE!

Ve vašem snažení vás jako právě váš portál podpoříme. A vy podpořte nás!

Prohledat jednotlivé výrazy - MOBILIZACE bankovních klientů: Den bez bankovních poplatků je tu

MOBILIZACE , bankovních , klientů: , Den , bez , bankovních , poplatků , je , tu ,

Na cizinecké policii se vesele kšeftuje s pořadovými lístky

Na cizinecké policii v Praze v Koněvovce se vesele kšeftuje s pořadovými čísly. ... více »

Reklamace? Zákazník nemá téměř žádná práva. Může jen čekat

Zákazník v Česku nemá téměř žádná práva. Hlavně ať zaplatí a pak ať na svůj výro... více »

Pošlete svůj příběh a vyhrajte hodnotné ceny a hlavně svou příležitost!

Portál www.mojepoplatky.cz vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší a neužitečnější př... více »

Anketní otázka