Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

OVB Nejvstřícnější bankou za IV. čtvrtletí se stala UniCredit bank

11.02.2012, 22:36   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

Nejvstřícnější bankou za IV. čtvrtletí roku 2011 se stala UniCredit bank, jež získala hodnocení 70,03 procenta. Druhé nejlepší hodnocení získala Fio Bank s 69,85 procenty a třetí nejlepší hodnocení zaznamenala mBank s 68,18 procenty.

UniCredit bank dokázala, že může být vstřícná

 

To, že UniCredit bank získala ve IV. čtvrtletí nejvyšší hodnocení, dokazuje, jak pro ni byly poslední tři měsíce v roce 2011 úspěšné. Přišla nejen s inovativní službou „Banka v mobilu – Smart Banking“, zprovoznila nové funkce pro bankovní aplikaci Smart nankiny a začala klientům nabízet vzhledově zajímavou průhlednou debetní kartu Visa Electron. Její hypotéka s úrokovou sazbou 2,5 % p.a., jež se již déle jak půl roku drží na historicky nejnižší hodnotě v ČR, byla v rámci ankety Banka roku vyhlášena nejlepším hypotečním úvěrem České republiky. 

Samotná UniCredit bank pak byla oceněna druhým místem v kategorii Nejdynamičtější banka roku, třetím místem v celkovém pořadí a tak též třetím místem v kategorii Privátní banka. 

Porotce JUDr. Ing. Ph.D. Otakar Schlossberger, na bance oceňuje i její společenské aktivity: „Banka se hlásí ke společenské odpovědnosti a podílí se na sponzorování vybraných sportovních akcí a dlouhodobé sponzorské spolupráci potřebným.“Fio banka patří mezi nejlepší dlouhodoběNa druhém místě se umístila Fio banka, která dominovala hodnocení v prvním pololetí roku 2011. Od třetího čtvrtletí však banka ztrácí na dynamice a množství novinek je výrazně nižší. U bank typu mBank či Fio banka je zpomalování tempa změn logické. Banky již mají tak nízké poplatky, že je velmi složitě hledat rezervy ve snižování poplatků či rychlé rozšiřování produktového portfolia.mBank nabírá dech


Mezi nejlepší banky se opět po více než roce vrátila mBank. Tato internetová banka po loňských a předloňských obratech, kdy banka poplatky zvyšovala a následně zase snižovala či jinak upravovala sazebník, si našla svou novou parketu a to další rozvoj mobilního a internetového bankovnictví. Banka dokazuje, že tyto věci umí a umí v nich být špičkou. mBank je navíc dlouhodobě nejlevnější bankou v České republice. 

Prohledat jednotlivé výrazy - OVB Nejvstřícnější bankou za IV. čtvrtletí se stala UniCredit bank

OVB , Nejvstřícnější , bankou , za , IV. , čtvrtletí , se , stala , UniCredit , bank ,

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka