Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Poštovní pobočky: Děs, běs, tragédie!

09.06.2009, 01:04   |   Andrej   |   komentářů (1)

Se zájmem sem si přečetl článek testující pobočky některých pošt v Praze. Mezi nimi byla i moje pobočka a musím říct, že moje zkušenosti jsou ještě horší.

Pobočka pošty ve Stodůlkách je přesný obraz komunistických obchodů. Permanentně zde narazíte na frontu, neochotu zaměstnankyň u přepážek a celkově kolabující systém obsluhy zákazníků.

Je zřejmé, že poště prostě na jejich zákaznících nezáleží. Má prostě svůj monopol a když chceš poslat dopis či balík, nebo si prostě vyzvednout třeba úřední obsílku tak nikam jinam než na poštu prostě nemůžeš. A je vidět, že pobočky či jejich vedení svého postavení zneužívají k nicnedělání.

Přece je každému jasné, když vím, že v 5 hodin odpoledne přijde špička, kdy se lidi vrací z práce a potřebují si vyzvednou své dopisy či něco poslat a je to tak každý den bez výjimky, že nenechám v tuto dobu otevřené dvě přepážky z pěti a myslet si, že se to nějak vyřeší..Vedení pobočky to však jasné není.

Bez problémů nechají otevřené dvě přepážky na nichž pracují důchodkyně, které by nestíhali práci ani ve 12 hodin odpoledne, kdy je na pobočce relativně prázdno a kterým trvá vydání balíku více než pět minut. V hale pošty se následně začne tvořit nejen fronta, ale hala je dokonce plně zaplněná čekajícími lidmy, kteří po cestě z práce a po celodením pracovním vytížení musí ještě úplně zbytečně stát na poště kvůli jednomu dopisu a hodinu čekat ve vydýchaném vzduchu haly.

Nedovedu pochopit, že ti lidé nechávají sebou zacházet jak se zvířaty a ještě méně chápu vedení pobočky či celé pošty, že jim tato situace, která se deně opakuje vůbec nevadí. Být to jiný podnik, pak vedení pobočky už dávno letí a s nimi zaměstnanci, kteří nejsou schopni držet pracovní tempo. Ale nechci nikomu křivdit. Ti zaměstnanci také za všechno nemůžou.

Prohledat jednotlivé výrazy - Poštovní pobočky: Děs, běs, tragédie!

Poštovní , pobočky: , Děs, , běs, , tragédie! ,

Poštovní pobočky: Děs, běs, tragédie!

nemohu souhlasit,jde jen o nekterou z pobocek

jsem rada, ze s vami nemohu souhlasit,jde jen o nekterou z pobocek,nebot ja mohu...

Diskutovat

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka