Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Praha 9 jako první spouští unikátní mapu provozoven

27.12.2009, 18:59   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

Praha 9 připravila pro své občany i podnikatele novou unikátní službuMěstská část Praha 9 zpřístupnila novou unikání službu pro občany i podnikatele. Jedná se o dynamickou mapu vybavenou databází více než 1000 provozoven na Praze 9. Každý občan si tak od 15 října může v městské části Prahy 9 vyhledat jakoukoliv službu, provozovnu či obchod. Vše jednoduše, rychle a efektivně. Vyhledávat tak bude možné nejen podle druhu obchodu či provozovny, ale také podle klíčového slova sortimentu, ulice apod.

Celá Vyhledávání bude probíhat na platformě dynamické mapy a komplexní databáze všech provozoven, které na území MČ Praha 9 působí.

Občané tak získají vyčerpávající informace o přesném umístění obchodu či provozovny, o jejím sortimentu, otvírací době, speciální nabídce, webových stránkách a kompletních kontaktních údajích. Hlavním smyslem celého projektu je kromě služby občanům především zlepšení podnikatelského prostředí na Praze 9 a podpora místních živnostníků a podnikatelů.

Všichni podnikatelé i živnostníci jsou totiž umístěni v databázi bezplatně. Získávají tak tím bezplatnou a přitom efektivní reklamu a propagaci. Díky umístění v aplikaci a na mapě je totiž bude moci vyhledat větší množství zákazníků či klientů, kteří jimi nabízenou službu aktuálně potřebují.

Aby MČ Praha 9 nabídla podnikatelům kompletní komfort , mohou si podnikatelé údaje o své firmě sami editovat a měnit, případně přidat logo své firmy. Postačí k tomu vyžádat si  v aplikaci zaslání přístupových údajů, nebo přímo kontaktovat provozovatele aplikace, který vše potřebné zařídí. MČ Prahy 9 si do od projektu slibuje výrazné posílení vazeb mezi podnikateli a jejich zákazníky, snažší dostupnost a dohledatelnost informací o podnikatelých ze strany zákazníků a především vyšší podporu podnikatelů působících na Praze 9. Podnikatelé tak získávají díky tomuto unikátnímu projektu další nástroj pro zvýšení své konkurenční schopnosti.

Přejeme vám příjemné využívání vašeho vyhledávacího systému provozoven na Praze 9

http://www.praha9.cz/index.php?id=681

Prohledat jednotlivé výrazy - Praha 9 jako první spouští unikátní mapu provozoven

Praha , 9 , jako , první , spouští , unikátní , mapu , provozoven ,

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka