Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Před Vánocemi roste zájem o úvěry

29.11.2011, 21:10   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

„Navzdory stagnujícímu trhu spotřebitelských půjček zaznamenává nyní GE Money bank zvýšený zájem o úvěrové produkty. Počet nových žádostí o spotřebitelské půjčky stoupl v průběhu posledních týdnů v průměru o 20 %. Předpokládáme, že tento zvýšený zájem bude vrcholit až v posledních týdnech před Vánocemi v souvislosti s vánočními nákupy. Expres půjčku nejen na nákup vánočních dárků lze přitom u GE Money Bank až do konce roku získat za zvýhodněných podmínek,“ říká Radek Ženka, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

 

Lidé mají o půjčky stále zájem, přistupují k nim ale jinak než dosud. Chovají se zodpovědněji: spojují je primárně s investicí do věcí trvalé hodnoty. To potvrzuje i fakt, že nejčastějším účelem využití Expres půjčky jsou investice do bydlení – a to až v 39 % případů.[1] Zároveň si ve větší míře než dříve lidé sjednávají pojištění schopnosti splácet (76 % nových žadatelů o půjčky). Stále výrazněji roste také zájem o Konsolidaci půjček.

 

Všem zájemcům o Expres půjčku nabízí GE Money Bank až do 31. prosince 2011 výběr jednoho ze tří možných zvýhodnění:

 

·         Odpuštění poplatku za poskytnutí a předčasné splacení půjčky

·         Zaplacení jedné splátky bankou

·         Odklad splátek o 3 měsíce

 

Expres půjčka byla uvedena na trh v roce 1999 jako první neúčelový, nezajištěný spotřebitelský úvěr s vyřízením na počkání v České republice. Expres půjčku lze získat ve výši od 30 do 600 tisíc korun, přičemž GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění úvěru. O poskytnutí rozhoduje banka na počkání, do 5 minut od podpisu smlouvy má klient peníze na účtu. Dobu splatnosti si zákazníci mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24 až 96 měsíců.

 

 

Pavel Zúbek

tiskový mluvčí GE Money Bank

 

GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Je univerzální bankou, která disponuje třetí největší sítí 250 poboček a 677 bankomatů. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. V několika nezávislých průzkumech veřejnosti v roce 2010 byla oceněna za vstřícný přístup ke klientům. Naše Internet Banka byla letos už potřetí v řadě vyhodnocena českou veřejností jako nejlepší finanční produkt na trhu. Vlastní kapitál banky tvoří 28,2 miliardy Kč, konsolidovaná kapitálová přiměřenost ve výši více než 16,5 % je i nadále jednou z nejvyšších na trhu.

 

GE Money Bank patří do skupiny General Electric (GE). Skupina GE je třetí největší firmou na světě, pravidelně se objevuje na žebříčcích nejobpovanějších a nejinovativnějších společností světa. GE založil Thomas Alva Edison. Skupina dnes sdružuje firmy z oblasti průmyslu a financí a reaguje na nejpalčivější problémy dnešního světa. Podniká v oblastech jako je výroba letadlových motorů, výroba elektrické energie, finanční služby či lékařská zobrazovací technika. GE podniká ve více než 100 zemích světa a zaměstnává po celém světě přibližně 300 tisíc lidí. Pro více informací navštivte webové stránky skupiny GE: www.ge.com.

 [1] Průzkum pro GE Money Bank realizovala TNS Aisa, VOC v květnu 2011.

Prohledat jednotlivé výrazy - Před Vánocemi roste zájem o úvěry

Před , Vánocemi , roste , zájem , o , úvěry ,

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka