Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

SANEP: Nejabsurdnějším bankovním poplatkem je poplatek za zjištění zůstatku přes bankomat

04.02.2013, 16:30   |   Bankovní poplatky   |   komentářů (0)

Jak vyplývá z exkluzivního šetření společnosti SANEP, nejabsurdnějším poplatkem je z pohledu domácí populace poplatek „Zjištění zůstatku přes bankomat“. Tento výsledek tak koresponduje i s hlasováním v 1. kole Ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek pro rok 2012, které pořádá partner exkluzivního průzkumu společnosti SANEP server bankovnipoplatky.com.

Na rozdíl od zmíněné ankety, v níž na druhém místě skončil poplatek za vedení účtu k hypotečnímu nebo spotřebitelskému úvěru, se na druhém místě v šetření společnosti SANEP umístil poplatek za výpis z účtu zaslaný elektronickou cestou.  Tento rozdíl mezi anketním hlasováním a šetřením společnosti SANEP je dán zejména rozdílným sběrem dat a jejich vyhodnocením. Výsledky šetření společnosti SANEP představují názor reprezentativního vzorku domácí populace, zatímco server bankovnipoplatky.com se dotazoval svých čtenářů pouze anketní formou. Navíc se tento server aktuálně věnuje tématice poplatků za vedení účtu k hypotečnímu nebo spotřebitelskému úvěru, což může návštěvníky podle názoru provozovatele tohoto serveru Patrika Nachera do určité míry ovlivnit.
.

HLASOVÁNÍ STÁLE BĚŽÍ - HLASOVAT MŮŽETE ZDE!

.

Exkluzivní internetový on/off-line průzkum v rámci partnerství s Anketou o nejabsurdnější bankovní poplatek pro rok 2012, který pořádá server www.bankovnipoplatky.com, byl proveden ve dnech 15. – 28. ledna 2013 na vybrané skupině 12.578 dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek obyvatel ČR ve věku 18-69 let. Celkově se průzkumu společnosti SANEP zúčastnilo v rámci respondentního panelu více jak 220 tisíc registrovaných uživatelů 48.091 dotázaných. Reprezentativní vzorek byl vybrán metodou kvó;tního výběru a odpovídá sociodemografickému rozložení obyvatel ČR dle údajů Českého statistického úřadu. Statistická chyba u uvedené skupiny obyvatel se pohybuje v rozmezí +-1,5%. Kontrola daného vzorku byla provedena triangulační datovou metodou.

Výsledky průzkumu:

undefined

Prohledat jednotlivé výrazy - SANEP: Nejabsurdnějším bankovním poplatkem je poplatek za zjištění zůstatku přes bankomat

SANEP: , Nejabsurdnějším , bankovním , poplatkem , je , poplatek , za , zjištění , zůstatku , přes , bankomat ,

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka