Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


POZUSTALOSTNÍ ŘÍZENÍ

Autor STANISLAV PUCHALKA
Předmět POZUSTALOSTNÍ ŘÍZENÍ
Dotaz

PŘÍTELKYNI ZEMŘEL PŘED ROKEM MANŽEL, KTERÝ BYL ŽIVNOSTNÍK (OSVČ). NA FIRMU BYL ZAKOUPEN OS. AUTOMOBIL, SPECIALNÍ GEOGETICKÝ MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJ, A 2xPC VČETNĚ TISKÁRNY. INKRIMINOVANÉ VĚCI BYLY POŘÍZENY VÍCE JAK 5-LET PŘED ÚMRTÍM MAJITELE. DÍKY NEZŘÍZENÉ CHAMTIVOSTI DVOU DCER S JEHO PRVNÍHO MANŽELSTVÍ, SE POZUSTALOSTNÍ ŘÍZENÍ DOSUD PO VÍCE JAK ROCE NEUZAVŘELO.

NYNÍ ZDÁ SE MŮŽE KONEČNĚ DOJÍT K DOHODĚ - DĚDIČKY POŽADUJÍ S MAJETKOVÉHO VYPOŘÁDANÍ KONKRÉTNÍ MOVITÉ VĚCI, KTERÉ SI SAMY OCENILY NA URČITOU HODNOTU. A POKUD INKRIMINOVANÉ VĚCI SKUTEČNĚ OBDRŽÍ BUDE LZA POZUSTALOSTNÍ ŘÍZENÍ UZAVŘÍT!!!  PŘÍTELKYNĚ PO PŘEDCHOZÍCH SKUŠENOSTECH MÁ ZA TO, ŽE BY S JEJICH STRANY MĚL VZEJÍT PÍSEMNÝ NÁVRH A DOTAZ ZNÍ ,  JAK BY TENTO NÁVRH MĚL VYPADAT?

JEDNA SE DIGI.FOTOAPARAT, SPEC. GEOGETICKÝ MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJ, 2x PC , PERLIČKOVOU LÁZEŇ A MRAZNIČKU.

DĚKUJI PŘEDEM ZA PROMTNÍ ODPOVĚĎ - S.PUCHALKA

 

 

Odpověd na dotaz:

Dohoda by měla mít především všechny důležité náležitosti. Tedy by tam měly být správně uvedeny smluvní strany, mělo by to být nazváno jako dohoda o vypořádání dědictví, a určení věcí, kterých se dohoda týká. Zároveń by tam měl být závazek od dcer, že nepožadují žádný další majetek z dědictví a ani v budoucnu požadovat nebudou apod.

Pokud máte zájem o další informace či právní pomoc kontaktujte mě na mail: mojepoplatky@seznam.cz

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka