Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


Vyřízení pozůstalosti

Autor Jana
Předmět Vyřízení pozůstalosti
Dotaz

Dobrý den , v prosinci mi zemřel otec ,ten měl syna s prvního manželství já jsem z druhého je mi 32 let a za celou tu dobu mého života se se svým synem nestýkal, viděli jsme se s bratrem na pohřbu poprvé, myslela jsem , že budem vycházet v pořádku , aleč asi ne. Jsem na mateřské dovolené a se smrtí svého otce se nemůžu furt smířit, starala jsem se o něho. U posledního řízení jsem udělala chybu a podepsala papíry kde si bratr udal , že ho musím do roka od nabytí právní moci vyplatit 410 000,- .To byla moje chyba ten podpis, jenomže jsem si neuvědomila následky , které mohou nastat. Co se dá teď dělat ? Děkuji za odpověď  Jana

Odpověd na dotaz:

Dobrý den,

to je velký problém..je třeba vždy vážit svůj podpis pod jakýmkoliv dokumentem. Obávám se že náprava bude velmi složitá a bez dobrého právního zastoupení tu situaci asi nevyřešíte.

Napadla mě možnost napadnout řízení u soudu z důvodu omylu, kdy jste přistoupila pod stresem a tlakem na návrh, který jste neměla ani možnost pořádně přečíst a který byl pro Vás krajně nevýhodný.

Pokud máte zájem pošlete mi všechny důležité souvislosti například v níže uvedeném mailu. O co konkrétně jde, jaký majetek se řešil a jak zněla dohoda, kterou jste omylem podepsala. Pokusíme se to celé zpochybnit všemi způsoby, které jsou možné.

 mail: mojepoplatky@seznam.cz

 

 

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka