Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


POPLATEK ZA PARKOVÁNÍ

Autor HYNEK LUČAN
Předmět POPLATEK ZA PARKOVÁNÍ
Dotaz

DOBRÝ DEN,

MĚSTO MNĚ BRÁNÍ UMOŽNIT KOLAUDACI PROVOZOVNY ANTIK & bazar,.
V LISTOPADU 2007 JSEM OBJEVIL NEMOVITOST NA PRODEJ. OSLOVIL JSEM MAJITELE NEMOVITOSTI A POTAŽMO MĚSTSKÝ ÚŘAD , ZDA V DANÉM OBJEKTU MOHU PODNIKAT A CO VŠE MUSÍM ZAŘÍDIT ABY VŠE PROBĚHLO HLADCE.
PROJISTOTU MANŽELKA KONTAKTOVALA JEDNOHO ZASTUPITELE SPOLUŽÁKA A POŽÁDALA HO O RADU .
ZDÁLO SE, ŽE NIKDE NENÍ PROBLÉM A TAK JSEM NEMOVITOST NA ÚVĚR ZAKOUPIL.
CHCI UPŘESNIT, ŽE JSEM DROBNÝ ŽIVNOSTNÍK PRACUJÍCÍ SÁM.
PŘI VLASTNÍ REALIZACI PRODEJNY JSEM ZJISTIL, ŽE JSEM DOSTAL INFORMACE Z MĚSTSKÉHO ÚŘADU VŽDY KUSÉ A TÍM SE DLE MNE VŠE ZBYTEČNĚ KOMPIKOVALO.
V SOUČASTNÉ DOBĚ HLAVNÍ PROBLÉM JE, ŽE MĚSTO DLE ČSN 736110 NA MNĚ JAKO STAVEBNÍKOVY VYŽADUJE VYBUDOVÁNÍ 2 PARKOVACÍCH MÍST.
PŘÍMO PŘED MOJI PRODEJNOU SE NACHÁZÍ 6 PARKOVACÍCH MÍST A V OKOLÍ DALŠÍ. JÁ MÁM VYBUDOVAT PARKOVÁNÍ NĚKDE NA JINÉM MÍSTĚ CCA (70 METRŮ OD PRODEJNY). PŘITOM VYTÍŽENOST PARKOVACÍCH MÍST V NAŠEM MĚSTĚ JE CCA 50 PROCENT.CHCI ZDŮRAZNIT, ŽE PŘED KOUPÍ NEMOVITOSTI JSEM SE NA MĚSTSKÉM ÚŘADU PTAL, NA MOŽNOST PARKOVÁNÍ. BYLO MI ŘEČENO, ŽE MÁM POŽÁDAT MĚSTO O VÝJIMKU ABY ZÁKAZNÍCI MOHLI PARKOVAT NA MĚSTSKÝCH PLOCHÁCH. TENTÝŽ MĚSTSKÝ ÚŘAD MI TUTO VÝJIMU POZDĚJI ZAMÍTL.
INFORMOVAL JSEM SE PRO JISTOTU NA JINÝCH ÚŘADECH JAK SE ŘEŠÍ PARKOVÁNÍ V JEJICH MĚSTECH A BYLO MI ŘEČENO, ŽE V MÉM PŘÍPADĚ POSTUP¨MÉHO MĚSTA  NECHÁPOU. PO ZVEŘEJNĚNÍ V MÍSTNÍCH NOVINÁCH STAROSTA ZAČAL MLUVIT O MOŽNOSTI PRONÁJMU. JAKÝ JE POPLATEK??
VĚŘÍM, ŽE ZVÍTĚZÍ ZDRAVÍ ROZUM !!!
JE NĚJAKÉ ŘEŠENÍ???
NA ZÁKLADĚ V POSTUPU MĚSTA, MUSELA MOJE MANŽELKA PŘERUŠIT ČINNOST A JÍT SE ZAREGISTROVAT NA ÚŘAD PRÁCE. JÁ JSEM V INVALIDNÍM DŮCHODU, MÁME ÚVĚR A ZAVŘENOU ŽIVNOST. TAKŽE JEDNÁNÍ MĚSTA ZCELA ODPOVÍDÁ PODPOŘE MLADÝCH RODIN S DĚTMI A DROBNÉHO ŽIVNOSTNÍKA!
DĚKUJI ZA VAŠÍ JAKOUKOLIV ODPOVĚĎ

Odpověd na dotaz:

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka