Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


Construct Data formulář

Autor Roman
Předmět Construct Data formulář
Dotaz

Dobrý den,

jako ostatní jsem naletěl na špek - formulář firmy Construct Data. Následně mi přišla faktura na děsivou částku 971 eur.  Měl jsem zato, že formulář jenom upravuje chybu, kterou tam měli, aby někde byla uvedena naše firma bezchybně.

Bohužel se dle nich jedná o placenou službu, čehož jsem si ve formuláři vůbec nevšim. A nechce se mi jim platit takové velké peníze. V nějakém článku jsem se navíc dočetl že formulář uzavřel smlouvu na 3 roky. To je šílený! Mám nějakou šanci, když jim nic nezaplatím?

Odpověd na dotaz:

Dobrý den,

rozhodně doporučuji žádné peníze neposílat. Počítejte s tím, že se nyní rozběhne kolečko snahy o vymožení této částky. Budou Vám zasílány faktury, upomínky, exekuční příkazy a je možné, že Vám budou také telefonovat a nabízet dohodu. V posledních několika letech jsme zastupovali několik desítek postižených společností proti firmě Construct Data, či European City Guide apod. a ve všech případech s úspěšným výsledkem, scénář se navíc stále opakuje.

Je však třeba od tohoto kontraktu oficiálně odstoupit a rozhodně to neodkládat, nebo se dokonce vůbec nevyjádřit. Úkon sice může být neplatný z důvodu omylu, této neplatnosti se ale musíte dovolat, jinak se o platný úkon jednat bude. Zároveň je dobré v odstoupení uvést další právní důvody, které Vás k odstoupení vedli, případně upozornit na jejich malé šance při vymáhání údajného nároku.

Pokud by jste potřeboval podrobnější informace, či konkrétní právní pomoc kontaktujte mě na mailovou adresu: mojepoplatky@seznam.cz, nebo mirzem@volny.cz

 

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka