Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


uspech v rizeni po rozhodnuti nejvyssim soudem

Autor i.k.
Předmět uspech v rizeni po rozhodnuti nejvyssim soudem
Dotaz

rada bych se informovala o tom,proc neplati zakon do rozhodnuti nejvysiho soudu,dokonce kdy nikdo nesmi byt poskozovan za to, ze se dovolava sveho prava ULPSV,ale nikdo nepovazuje za poskozovani prav tim, ze se clovek musi dozadovat prava 8 let,kdy musi soud nejvyssi zrusit rozhodnuti soudu nizsich,kdy jiz do jeho rozhodnuti doslo k navrhu na exekuci a i vydani a obstaveni celeho majetku bez pravniho duvodu.proc neplati zakon po celou dobu rizeni, a proc v nem neni,ze nelze rozhodnout o exekuci bez toho,aniz by bylo ukonceno cele rizeni? podala jsem na vsechny zucastnene trestni oznameni,pokud bude trvat take 8 let,nevim zda se mi podari obnovit stav majetku a narovnat takto vznikle skody a zda-li se konce rizeni vubec doziji,vc. mych rodicu,nebot i toto poskozuje moje jmeno co do znalosti zakonu i schopnosti vest rizeni s uspechem.Lze to nejak zmenit?    

Odpověd na dotaz:

Dobrý den,

mimořádný opravný prostředek k nejvyššímu soudu nemá bohužel sám o sobě odkladný účinek. To má pouze řádné odvolání. Nicméně i nejvyšší soud je možné požádat o odklad rozhodnutí z vážných důvodů, kdy hrozí neoprávněný zásah do práv subjektu. Nevím zda jste návrh na odkladný účinnek rozhodnutí nižších soudů podala. Pokud Vám jej soud zamítl, pak je třeba bohužel čekat na jeho rozhodnutí, resp. nová rozhodnutí nižších soud.

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka