Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Soutěž o nejzajímavější komentář za 1000 Kč

18.07.2012, 09:47   |   Redakce   |   komentářů (0)

OVB Vstřícná banka vyhlašuje odměny za vaše hodnocení bank. Hodnotit se budou nejzajímavější komentáře a hodnocení zaregistrovaných návštěvníků stránek www.vstricnabanka.cz.

Komentář můžete dát kterékoliv z hodnocených bank a ostatním hlasujícím i samotné bance tak sdělit, co si na bance ceníte a co se vám na ní naopak nelíbí.

Ceny: 

1) Nejzajímavější komentář v měsíci – odměna 1 000,- Kč

2) Druhý nejzajímavější komentář – odměna 500,- Kč

3) Třetí nejzajímavější komentář – flash ve tvaru platební karty s logem hodnocení

4) Čtvrtý nejzajímavější komentář – lupa OVB Vstřícná banka

5) Pátý nejzajímavější komentář – zápisník, tužka a igelitová taška s logem hodnocení

Výsledky budou vyhlášeny každé poslední pondělí v daném měsíci, za které se odměny udělují. Komentáře bude vyhodnocovat organizátor prostřednictvím redakce OVB Vstřícná banka. Doporučujeme hodnotitelům ze strany veřejnosti, aby uváděli pravé a funkční kontaktní údaje – mailová adresa apod., aby je mohl zástupce organizátora v případě získání odměny kontaktovat a dohodnout způsob předání odměny.

Jak rychle ohodnotit banky – jak získat odměnu 

Podmínkou pro hlasování a účast v soutěži je registrace. Registraci můžete mít hotovou během 30 vteřin. Stránku s registrací naleznete zde: http://www.vstricnabanka.cz/registrace.html Po registraci a vyplnění políček naleznete dole pod podmínkami registrace tlačítko pro potvrzení vámi zadaných údajů „Souhlasím s podmínkami registrace. Vytvořit účet“. Následně se objeví zelená tabulka s poděkováním za registraci a po kliknutí na odkaz „klikněte zde“ se objeví formulář pro zadání mailové adresy, kterou jste uvedli v registraci a hesla. Ještě před přihlášením však musíte svůj účet aktivovat. Na mail, který jste zadali při registraci, vám přijde aktivační odkaz, na nějž klikněte a v tu chvíli se můžete bez problémů přihlašovat do hodnocení. Po přihlášení už klikněte na libovolnou banku a dejte jí body dle svého hodnocení od nejvyšších 10 (tedy 100 %) do nejnižších 1 (tedy 10 %). Platí, že čím nižší známka tím horší hodnocení dané banky. Možné a žádoucí je přidání komentáře, kterým odůvodníte své hodnocení a zároveň tím získáte možnost získat výše uvedené odměny, v případě umístění vašeho komentáře. Své hodnocení nezapomeňte potvrdit a pro hodnocení další banky jednoduše klikněte na tlačítko umístěné dole – „další banka“. Tímto způsobem můžete ohodnotit všech 12 bank, které se v hodnocení nacházejí.

Výherci a jejich ceny budou poslední pondělí v měsíci oficiálně zveřejněni na stránkách projektu www.vstricnabanka.cz.

Prohledat jednotlivé výrazy - Soutěž o nejzajímavější komentář za 1000 Kč

Soutěž , o , nejzajímavější , komentář , za , 1000 , ,

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka