Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu


DISKUSE K ČLÁNKU:
Spravedlnost se dá koupit. Opět jsem se o tom přesvědčil.

< < Zpět na článek

Přidat nový komentář

Jméno:
Titulek:
Obsah:
Kontrolní otázka: * Kolik dnů má jeden kalendářní týden ?
Odpověď : * ( odpověď napište číslicí )
spravedlnost lumpům fandí | ( samsen | 15.05.2009, 01:14 ) | reagovat
Vymáháte na někom kdo nehodlá platit něco?Dejte to k soudu a čekejte a čekejte - soud je zavalen prací,pak začne jednání,platební rozkaz/l.pracovní krok soudu/,žalovaný nepřevezme,čekáte,čekáte - konečně jednání žalovaný se neobtěžuje obsílku převzít,ale soud,aby projevil činnost tuto maličkost s klidem boha vezme na vědomí na Vás chce další papíry,Vás točí svými otázkami,jednání odročí,čekáte,čekáte,další kolo žalovaný opět na soud kašle,soudu to opět nevadí a jedná s Vámi,/prostě mu absolutně stačíte /,jednání opět odročí a chce další papíry /v našem případě např. faktury v předchozí době tím koho žalujete zaplacené/,to že jste je předtím nabízeli a soud to odmítl - s tím,že o tom co bylo zaplacené nejednáme,takže už se těšíme,že k soudu půjdeme po čtvrté už víme kdy - v létě! No a asi tam zase budeme jenom my a soud.Až tyhle "pochody" skončí může být že naší výhrou,obdržíme od soudu rozsudek,že žalovaný je povinnen zaplatit ... blabla bla a ten si dáme vyfotografovat a za rámeček,protože žlovaný kašlal na soud,nikdo ho nepřinutil chovat se k soudu řádně no a s námi už se vůbec bavit nebude,takže upracovaný soud nám vlastně dopomůže k tomu,že budeme tam kde jsme byli,ale budeme mít dobrý pocit,že jsme za tyto radovánky zaplatili soudní poplatek,kolky,peníze za ověřování plných mocí,cestovné za výlety k soudu atd.. /ale budeme kvitovat že jsme si vlastně užívali od r.2006 až do teˇˇ a to ve sporu o cca 70.000,-A co nám zbyde? Firma zabývající se vymáháním pohledávek - která udělá pokus ale s nejistým výsledkem a zase za peníze/běžně šikulové chtějí až 45 % z vymožené částky /- vyplatéí se Vám to ?  a nebo exekutor a to bude totéž.Takže pokud na někom chcete něco vymáhat a něčeho se domoci tak snad nejlepší řešení je být silák a s dlužníkem se potkat někde potmě u křoví a vyřídit si to.Pokud Vás nechytnou a budete silnější je naděje,že své dostanete,pokud Vás chytnou nelitujte že jste použili toto řešení,protože v tomhle případě se přesvědčíte o tom,že naše soudy fungují rychle,rázně a dokonce spolupracují i s policií.
Cisařovy nove šaty aneb ..... | ( iva | 04.05.2009, 15:42 ) | reagovat

zazrak
kazdy by chtel jednou v zivote zazit zazrak a ze dne na den zbohatnout,jen malokomu se to povede,jak se ukazalo, jednim z reseni je exekuce, takze vezmete byt,kde jste drive bydleli, sdelte ze je Vas a vsechny veci v nem jsou Vase, a zbytek jiz udela soud a exekutor za Vas.Majitel je totiz povinen veci prokazat, a soud nemusi ani navrhovane dukazy pripustit,jako je treba natocena videokazeta jinou osobou.Clovek,ktery tak v jednom roce zadal o vyzivne, nebot nemel ani na jidlo a bydleni,se s temze roce stava temer milionarem,nebot veci nevrati a pokud  tvrdi, ze jsou jiz znicene,pri navrhu na odskodneni jsou proplaceny jen veci urcene za prokazane soudem,ma jeste zaplaceno. Vime jak na to, vzkazuji zlodeji a podvodnici!!!

duverovani
 kazdy obcan by mel v neco a nekomu verit,treba ve spravedlnost ve statu, u soudu; jak se ukazalo, sazi se na duveru obcanu, alespon nekterych, jak se ukazalo;veci rekneme dnes jiz otevrene takto odcizene, se museji prokazat. a cemu ze vsemu veril soud? nejdrive tomu, ze vsechny veci jsou ve vlastnictvi zlodeje, potom tomu, ze je majitel zpatky nechtel,dale tomu, ze tam vsechny tyto veci nebyly a nakonec tomu, ze nez soud skoncil byly veci znicene ve skladu a tudiz je jiz vratit nelze.
Skoda ze jiz neplati duveruj ale proveruj!!!

vytezek
jeste jedna z moznosti, jak krast a nebyt vubec souzen, je rozkradene veci obratem prodat, a protoze kazdy vi, ze jsou kradene, nebot zlodeji mivaji "nahe zadky", veci se prodavaji "pod rukou a pod cenou", a vytezek je to, co zlodej  za veci dostal. a tak mi muzete verit, ze soud dal radeji za pravdu zlodeji nez okradenemu, ze dela pokani, ze priznal vsechny odcizene veci a tyto ze mi chce radne zaplatit, nez mne, ktera jsem chtela ihned veci vratit.neb na rozdil od zlodeje chodim do prace. pokud se zlodej dostane pod castku 5,000 kc- samozrejme priznanou- slusne a beztrestne si nakrade, ani kdyz se dostane nad tuto castku, jak se ukazalo, nemusi byt obvinen...

co s tim? 
vezmete-li si stav  rozhodnuti prurezem,zjistite, ze jsou u nas preferovani zlodeji a podvodnici proti radnym obcanum, u mne si zlodej nakradl v mem byte moje veci,dosud nebyl ani odsouzen a uziva si mych penez, u dopravnich podniku se jedna o vymahani neexistujich dluhu,u bank neexistujicich dluhu z uveru, a to u neexistujicich firem,televize vymaha neexistujici pouzivani jejich sluzeb za pripojky,v horsich pripadech od zemrelych, vse ma pritom jednoho jmenovatele,a to posuzovani a laxnost soudu pri vydavani rozhodnuti ci platebnich rozkazu,jak jinak si vysvetlit, ze soud neni schopen spojit predchazejici rozhodnuti o tom,ze je nutne davat vyzivne tomu,kdo nema penize, s tim, ze penize ma a hodne,ale az potom, co se dopustil kradeze veci v byte, s udaji na OP v pripade vymahani neexistujicich castek, kde neni shoda ani v zakladnich udajich na OP, a to u takovych subjektu jako je banka,zdravotni pojistovna,sporitelna, atd,kteri museli doklady overit pri zalozeni uctu,u podnikatelskych subjektu staci pouze opsat obchodni ci zivnostensky rejstrik, a spolehat se na solidaritu soudu, ktery vyda snad bez precteni podkladu platebni rozkaz, a na zaklade toho se stava podvod dluhem, aniz by kdokoliv mohl do stavu rizeni zasahnout, at jiz prodlenim ci nedorucenim.
rozhodnutim jsou tedy naroky bank na zaplaceni neexistujiciho dluhu ci pred lhutou splatnosti, na uhrady pujcky v rozporu se smlouvou, kde je banka opravnena cerpat z uctu sama, kdy jsou penize pripravene,ale privydelava si advokat,zaplaceni dluhu pojistovne, ackoliv mate smlouvu s jinou,atd,atd,
kazdy je zrejme nekde dluzny,jen o tom zatim nevime!!!

kdo to odnese ...
jedinym, kdo nese odpovednost za to, co kdo a  kde dela, je obcan, tedy za vydany platebni rozkaz, jehoz pozadavek je soudem zaslan na zaklade podvodu,a kdy jej bylo mozne soudem primo odhalit pro napr. neidentickou adresu,jine udaje z OP,r.c., podpis,dve zdravotni pojistovny pro jednoho platce, neexistujici dluh na zaklade smlouvy spolu s vypisem z uctu, navrh na platebni rozkaz na zaklade verejnych udaju napr. z katastru, ZU ci OR. soudy jsou zcela zprostene odpovednosti za svoji praci tzv. posuzovanim, a to i pri rozhodnutich zcela odporujicim zakonu, kdy je obcan povinen za odvolani jeste zaplatit,pockat na usneseni soudu nejvyssiho, i za spatne rozhodnuti soudu mezitim zaplatit treba az exekuci. dokonce i stav, kdy mohl soud zjistit sam skutecny stav veci, tedy prohlednout si veci u nej uskladnene,pokud se o tyto hlasi dalsi osoba, ze jsou v jejim vlastnictvi,neni duvodem k jejich odpovednosti.
lze se proto jen zeptat, zda-li neodpovida stavu rceni, ze "jablko nepada daleko od stromu".............

Výživné často přímo ruinuje otce

Manželka již podala žalobu a požádala o soudní vypořádání majetku v SJM. Teď jen... více »

Vyhrajete soud a stejně přijdete o svůj majetek

Jen v Česku je snad možné vyhrát soud a to dokonce u nejvyšší instatnce a stejně... více »

Nestačí si stěžovat, ale začít něco skutečně dělat

Tak moji milánkové .Neznalost zákona neomlouvá. Někteří místo vyse dávání v krčm... více »

Anketní otázka