Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Stát vám zničí zdraví, vybere poplatky, ale odškodnění žádné

22.06.2009, 11:37   |   Neny   |   komentářů (2)

Jsem po operaci srdce. Udělali mi bajpas a aby to nebylo všechno, tak mi ještě k tomu zapoměli vyndat roušku. S rouškou v těle mě  8. den pustili do domácí ošetřeni.

Devátý den nastaly horečky. Naše nemocnice mi zjistila, že rouška byla při operaci ponechána v hrudníku u srdce. A to mě udělali 4 rengeny od začátku operace do propuštěni.

Musela jsem se znova vrátit do té nemocnice na vydáni roušky. Po dalším šesti dnech mě to opět celé šití prasklo. Následkem toho jsem deset dní musela chodit na převazy. Nedovedete si ani představit  jak jsem trpěla bolestí. Dostala jsem častečný duchod.

Měla jsem podstoupit další operaci, protože mě stále srdíčko  neposlouchalo. Měla jsem být operována v oné nemocnici, ale neměla jsem už k nim duvěru. Proto jsem přešla  do jiné nemocnice ve které mi okamžitě udělali katetrizaci, ale už neoperovali.

Zatím mě ponechali v klidu, ale dostala jsem plný invalidni duchod. A teď před mým starobním duchodem do kterého mám 4 roky, mě ho odebrali a ponechali opět pouze častečný invalitní důchod. A k tomu už nesmím nikde pracovat.

Už 3 roky bojuji o celý duchod zpět.  Letos mě komise pozvala, ale tak arogantní doktorku jsem neviděla, byla jsem v šoku jak semnou jednala podle ní mě narostlo "nové srdce". A jsem podle ní úplně zdravá. Zajímavé je, že stále nesmím nikde pracovat.

Se slzami v očích jsem odešla. Zkusim bojovat dál. Podle mě už to měli vyřizené jen jsem tam podesala papíry. Nechápu proč ti co jsou opravdu nemocní musí trpět ponižení a takové zacházení od státu. Přitom jsem to nebyla já, kdo si zdravotní problémy způsobil. Státu jde pouze o to abych zaplatila poplatky a mlčela.

Prohledat jednotlivé výrazy - Stát vám zničí zdraví, vybere poplatky, ale odškodnění žádné

Stát , vám , zničí , zdraví, , vybere , poplatky, , ale , odškodnění , žádné ,

Stát vám zničí zdraví, vybere poplatky, ale odškodnění žádné

Totgálně schodné zkušenosti

Jednání tohoto státu s nemocnými lidmi je snad z historije srovnatelný jen s pra...

Pece ci poplatky?

v podstate celkem nepodstatne se zdaji hadky o zaplaceni poplatku tem,kteri peci...

Diskutovat

Limit na poplatky za léky 5000 Kč je podvodem na pacientech!

Nevím jak kdo si prostudoval jak to je s finančním limitem u doplatků léčiv a u ... více »

Zloděj volá chyťte zloděje. Volby ani Lisabon možná nebudou

Potěšilo mě včerejší vystoupení předsedy ODS Mirka Topolánka, ale i dalších před... více »

Nechte si proplácet poplatky a nedejte se zastrašit

Jsem důchodkyně a tak si nechám každý měsíc těch 180 korun co na nich zaplatím o... více »

Anketní otázka