Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Topolánek spolu se svými poplatky končí

27.10.2008, 09:06   |   LaS   |   komentářů (0)

Mirek Topolánek po prohraných volbách končí. Reformy, která prosazovala vláda trojkoalice lidé nepřijali a dali najevo změnu.

Je téměř jisté, že Mirek Topolánek od prosince nebude předsedou ODS. V ODS totiž proti němu vznikla velmi silná opozice včele se zklamanými bývalými hejtmany a dalšími bývalými funkcionáři v regionech, kteří mu ztrátu svých postů nikdy nezapomenout.

To že by mohl Mirek Topolánek zůstat ve funci předsedy vlády však zatím nikdo veřejně přímo nezpochybnil. Je však zřejmé, že pokračování trojkoalice v dnešní podobě, není pro ODS výhodné. Především kompromisy, které musí předseda vlády a největší vládní strana dělat je trnem v oku mnoha konzervativním straníkům v čele s prezidentem republiky.

Je tedy možné, že Topolánek se v křesle ministerského předsedy udrží, což však nemusí být pro ODS nejšťastnější řešení. Lidé volili především proti Topolánkovi jako předsedovi a představiteli vlády, nikoliv proti Topolánkovi - přesedovi ODS.

Ze strany Zelených a KDU-ČSL nelze žádné změny očekávat. Udržení se u moci co nejdéle je teď jejich jedinou šancí, jak ještě do dalších parlamentních voleb vylepšit své pozice. Současná situace je totiž pro ně ve stínu krajských voleb krajně nepříznivá. 

Výsledkem všech změn, které nás čekají je bezesporu jedna významná reformní změna, kterou je omezení či úplně zrušení poplatků ve zdravotnictví. Které v dnešní podobě nepřežijí ani pár měsíců. Rozhodně totiž proti nim už bez skrupulí vystupují Lidovci, kteří je považují za jednu z příčin volební prohry. 

Vítězstvím sociálních demokratů v krajských volbách navíc zdravotní poplatky ztrácejí svůj hlavní, regulační smysl. 

Prohledat jednotlivé výrazy - Topolánek spolu se svými poplatky končí

Topolánek , spolu , se , svými , poplatky , končí ,

Na cizinecké policii se vesele kšeftuje s pořadovými lístky

Na cizinecké policii v Praze v Koněvovce se vesele kšeftuje s pořadovými čísly. ... více »

Reklamace? Zákazník nemá téměř žádná práva. Může jen čekat

Zákazník v Česku nemá téměř žádná práva. Hlavně ať zaplatí a pak ať na svůj výro... více »

Pošlete svůj příběh a vyhrajte hodnotné ceny a hlavně svou příležitost!

Portál www.mojepoplatky.cz vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší a neužitečnější př... více »

Anketní otázka