Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Včera den bez bankovních poplatků, dnes nejabsurdnější poplatek

29.02.2008, 10:52   |   www.bankovnipoplatky.com   |   komentářů (1)

Včera se poprvé v historii „slavil“ Den protestu proti bankovním poplatkům či Den bez bankovních poplatků. Poslední den nejkratšího měsíce (i přesto, že letos je přechodný rok) byl navržen jako symbol, že bankovní poplatky peníze klientů také krátí.Portál www.bankovnipoplatky.com proto vyzval klienty, aby v tento den neprováděli žádné operace, které jsou zatíženy bankovním poplatkem. Akce měla velký ohlas nejen u veřejnosti a médií. K oslavám se připojily i dvě finanční instituce – mBank a Fio, družstevní záložna. mBank například rozdávala speciálně vytvořená trička a nabízela výhody nově příchozím klientům. Fio, družstevní záložna, podpořila tento den tím, že připsala všem klientům, kteří 28. února zadají bezhotovostní transakci, symbolický bonus ve výši 1 Kč.

Smyslem celé akce bylo upozornit na problematiku vysokých bankovních poplatků v ČR a alespoň jeden den v roce se vyhnout bankovním poplatkům za základní bankovní služby.

Nejabsurdnější bankovní poplatek

Dnes je poslední den, kdy mohou lidé hlasovat o nejabsurdnějším bankovním poplatku pro rok 2007. Završí se tak 3. ročník této ankety. Ve finálovém kole je možné si vybrat favorita ze tří absurdních bankovních poplatků – za nadměrný vklad, za vedení běžného účtu a za připsání úroku. Zatím hlasovalo více než 9500 návštěvníků. Včetně prvního kola se tak ankety zúčastnilo téměř 37 tisíc lidí. Nejabsurdnější bankovní poplatek pro ČR a SR bude vyhlášen 1. března 2008.

Prohledat jednotlivé výrazy - Včera den bez bankovních poplatků, dnes nejabsurdnější poplatek

Včera , den , bez , bankovních , poplatků, , dnes , nejabsurdnější , poplatek ,

Včera den bez bankovních poplatků, dnes nejabsurdnější poplatek

Bankovní poplatky?

Nevím, na co ještě lidé čekají a stěžují si vydřidušské otesánky v kabátě bankov...

Diskutovat

Na cizinecké policii se vesele kšeftuje s pořadovými lístky

Na cizinecké policii v Praze v Koněvovce se vesele kšeftuje s pořadovými čísly. ... více »

Reklamace? Zákazník nemá téměř žádná práva. Může jen čekat

Zákazník v Česku nemá téměř žádná práva. Hlavně ať zaplatí a pak ať na svůj výro... více »

Pošlete svůj příběh a vyhrajte hodnotné ceny a hlavně svou příležitost!

Portál www.mojepoplatky.cz vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší a neužitečnější př... více »

Anketní otázka