Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "OVB" byly nalezeny následující články:

Jiří Čapek: Pro Raiffku je nejdůležitější spokojený klient

14.04.2010, 10:50  |   OVB Vstřícná banka pana Jiřího Čapka, výkonného ředitele pro oblast retail:  ...OVB Vstřícné banky? Kromě výše zmíněných nadstandardních kroků je to především kva...OVB Vstřícné banky pro Vás největší motivací? Jednoznačně, nespokojení klienti neb...... více »

Tiskový mluvčí Fio banky, Jan Fránek, říká: Cenovou politiku měnit nehodláme

17.02.2012, 12:36  |   OVB Vstřícné banky. Bylo pro Vás tohle vítězství překvapením nebo výsledky hodnocen...OVB Vstřícná banka sledujete průběžně, tudíž jste první místo očekávali?   Dě...... více »

Tiskový mluvčí Air Bank, Vládimír Komjati, věří, že Air Bank je bankou, kterou mohou mít lidé opravdu rádi

11.10.2012, 18:55  |   OVB Vstřícná banka, prvním tuzemském, nezávislém a objektivním ratingu bank v ČR? C...OVB Vstřícná banka jsem slyšel. Jsem rád, že se nezaměřuje jen na nízké poplatky ne...OVB Vstřícná banka sledujeme, protože nás i ostatní názory zajímají. 5)  ...OVB ratingu oblíbené mBance a zatím Nejvstřícnější Fio bance. V čem si myslíte...... více »

U odborníků zvítězila opět Česká spořitelna. Její hodnocení však propadlo

10.08.2010, 10:35  |   OVB Vstřícná banka ohodnotila opět Českou spořitelnu jako nejlepší banku za II. čtv...OVB Vstřícné banky umístila na 4. místě.   Komerční banka dotahuje Českou sp...... více »

OVB Vstřícná banka: Nové banky a rozšíření hodnocení

23.12.2011, 09:50  |   OVB Vstřícná banka? To se dozvíme již v prvním čtvrtletí příštího roku. Do hodnoce...OVB Vstřícná banka už má s nástupem nových bank zkušenosti. Když v loňském roce ve...OVB Vstřícná banka se rozhodl zpřístupnit hodnocení pro širší veřejnost, tedy i pr...OVB Vstřícná banka.   Hodnocení bank je velmi komplexní I po změnách tak bu...OVB Vstřícná banka   ...... více »

OVB Nejvstřícnější banka - Handicap Friendly - první hodnocení bank ze strany osob se zdravotním postižením

19.12.2012, 09:54  |   OVB Nejvstřícnější bankou roku vyhlášena i ...OVB Nejvstřícnější banka - Handicap Friendly. „Jsme rádi, že se daří rozvíj...OVB Vstřícné banky, a že tímto krokem jej posouváme výrazně dále. Snažíme se našim ...OVB Vstřícné bance kultivovat finanční trh,“ říká Jaroslava Matoušková, mluvč...OVB Allfinanz a.s. Jak dodává, je také projekt ...... více »

Odborníci zvolili nejvstřícnější banku pro 2. čtvrtletí 2011 – UniCredit Bank

07.08.2011, 20:47  |   OVB Allfinanz, a.s. Česká spořitelna je stálicí v hodnocení odborníků Česká spoři...OVB Vstřícná banka. Její podíl na celkovém hodnocení je 58 procent. Odborná porota ...... více »

OVB Vstřícná banka – první rating českých bank

08.03.2010, 21:18  |   OVB Allfinanz.  Nad hodnocením bank převzali záštitu Hospodářská komora ČR a ...OVB Allfinanz. „U firmy naší velikosti je logické, že se nestará jen o kvalit...OVB Vstřícná banka pomůže ke zlepšování vztahů mezi bankami a jejich zákazníky. Dík...OVB Allfinanz se dlouhodobě snaží napomáhat ke zlepšení kvality prostředí, v němž p...OVB Allfinanz Michal Knapp. Rating bank nemá za cíl vytvářet žebříčky úspěšnosti b...... více »

16.03.2010, 14:06  |   OVB Vstřícná banka bude poskytovat průběžné známkování bank v několika kritéri...OVB podporuje. Zapadá to do naší dlouhodobé koncepce starat se nejen o kvalitu prác...OVB Vstřícná banka při své práci využívat. Věřím, že se brzy dostaví také obrácený ...OVB Vstřícná banka. Věřím, že se podaří vyvolat kontinuální tlak, který povede k&nb...OVB Vstřícná banka není soutěž o nejlepší image banky, nehodnotí to, jak inovativní...... více »

Michal Knapp: Problémem bank jsou jejich poplatky a vstřícnost

16.03.2010, 14:11  |   OVB Vstřícná banka bude poskytovat průběžné známkování bank v několika kritéri...OVB podporuje. Zapadá to do naší dlouhodobé koncepce starat se nejen o kvalitu prác...OVB Vstřícná banka při své práci využívat. Věřím, že se brzy dostaví také obrácený ...OVB Vstřícná banka. Věřím, že se podaří vyvolat kontinuální tlak, který povede k&nb...OVB Vstřícná banka není soutěž o nejlepší image banky, nehodnotí to, jak inovativní...... více »

OVB Vstřícná banka, I. čtvrtletí: nejvstřícnější bankou je Raiffeisenbank

09.04.2010, 02:39  |   OVB Allfinanz Michal Knapp: „Neočekával jsem tak vyrovnané výsledky. Považuji...OVB Vstřícná banka je tak nejkomplexnějším a nejúplnějším hodnocením bank v České r...OVB Vstřícná banka. Kompletní tabulku můžete stáhnout zde:     Ke staž...... více »

OVB Vstřícná banka: Česká spořitelna je u odborníků nejvstřícnější bankou

23.04.2010, 06:54  |   OVB Vstřícná banka. Její podíl na celkovém hodnocení je 58 procent. Odborná porota ...OVB. Kvalitu mediální prezentace banky komentuje Karel Kopeček, jako zástupce Dení...... více »

OVB Vstřícná banka: Banky si své umístění chválí, ale i kritizují

11.05.2010, 10:31  |   OVB Vstřícná banka zveřejnila výsledky prvního klientského ratingu bank za I. čtvrt...OVB Vstřícná banka stala bankou s druhými nejvstřícnějšími poplatky v ČR. Ač v celk...OVB jsou pro nás dalším zdrojem informací pro řešení konkrétních situací.“ Č...... více »

Ohodnotily jste banku? Tyto odměny můžete získat

07.06.2010, 16:21  |   OVB Vstřícná banka. Postačí pokud ohodnotíte banku a napíšete kvalitní komentář...OVB Vstřícná banka 5) Pátý nejzajímavější komentář – zápisník, tužka a igeli...... více »

První odměny OVB Vstřícná banka rozdány: Kdo získal tisíc korun?

28.06.2010, 09:19  |   OVB Vstřícná banka jsou rozdány. Kdo z vás získal tisíc korun, pětset korun, l...OVB Vstřícná banka, Flashdisk nebo kancelářské potřeby? Kritériem, které rozhodova...OVB Vstřícné banky? 1.       Místo a tedy cenu 1000 ...... více »

OVB Vstřícná banka, II. čtvrtletí: nejvstřícnější bankou je GE Money Bank

08.07.2010, 09:20  |   OVB Vstřícná banka se ve II. čtvrtletí roku 2010 stala GE Money Bank. GE Money Bank...OVB Vstřícná banka   Nejvyšší váha hodnocení odborné poroty je zajištěním ob...OVB Vstřícná banka je tak nejkomplexnějším a nejúplnějším hodnocením bank v Če...... více »

Michal Knapp: Hodnocení OVB Vstřícná banka je barometrem kvality bank

19.07.2010, 09:23  |   OVB Vstřícná banka zveřejnila výsledky hodnocení bank za II. čtvrtletí roku 2010.&n...OVB Vstřícná banka předseda představenstva ...OVB Allfinanz, a.s. Michal Knapp?   Jak hodnotíte rozdíly v hodnocení, ...OVB Vstřícná banka získává stále více hodnotitelů mezi širokou veřejností – t...OVB Vstřícná banka jako zajímavý barometr. Protože nemám tolik informací jako odbor...... více »

Bankou s nejnižšími poplatky je stále mBank. Udeří však na ní tvrdá konkurence

04.08.2010, 15:01  |   OVB Vstřícná banka se bankou s nejnižšími poplatky stala mBank. Za vítěznou mB...OVB Vstřícná banka. Hodnocení provádí server www.bankovnipoplatky.com na základě př...... více »

Nové hodnocení OVB Vstřícná banka. Přinese překvapení?

14.09.2010, 10:02  |   OVB Vstřícná banka za III. čtvrtletí tohoto roku se nezadržitelně blíží. Kompletní ...OVB Vstřícná banka. FIO se prezentuje jako banka s velmi nízkými nebo žádnými popl...OVB Vstřícná banka nejstabilnější bankou. Výhodou České spořitelny je skutečnost, ...OVB Vstřícná banka posílí dva noví porotci. Příchod nových odborníků do odborné por...... více »

OVB Vstřícná banka, III. čtvrtletí: Fio banka se stala nejvstřícnější bankou

27.12.2010, 15:10  |   OVB Vstřícná banka se ve III. čtvrtletí roku 2010 stala nejmladší banka na tuzemské...OVB Vstřícná banka potvrdila svůj razantní nástup na bankovním trhu. Právě v t...OVB Vstřícná banka   ...OVB Vstřícná banka hodnotí banky od prvního čtvrtletí roku 2010, kdy se historicky ...OVB Vstřícná banka.   Nejvyšší váha hodnocení odborné poroty je zajištěním o...... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »