Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "do" byly nalezeny následující články:

Soudní poplatky postihují často pouze věřitele

07.08.2008, 00:00  |   dobu, kdy je se zaplacením peněžitého závazku ve zpoždění. Výše úroků z prodlení j...době výše úroků stanovena tímto právním předpisem i pro pohledávky obchodního a pr...domu nebo pozemku či jiného právního problému? Kontaktujte naši advokátní kancelá...došlo i v českém právu k úpravě úroků z prodlení na evropskou úroveň. Byl stanoven...do jejího zaplacení bez ohledu na pozdější změnu výše diskontní sazby. V praxi to ...... více »

Spoření na dálku? Jak se vyplatí?

09.07.2008, 10:21  |   domova výhodně a hlavně bezpečně zhodnotit své úspory. Tato forma spoření je již n...dobu vkladu klient neplatí žádné poplatky za založení, vedení, vklady nebo výběry ...doucnu založí.   Spoření na dálku je velmi bezpečné, protože vklady jsou ze...dokládá i americký zpravodajský kanál Fox Business na svých stránkách: V ...době, kdy akciové trhy padají, Dow Jones index výrazně klesá a na mysli každého je...... více »

PORADNA: Ptejte se odborníka na vše o bydlení

09.02.2009, 00:00  |   do značné míry předejít a minimalizovat je. Jak na to? Pronajímate byt či dům, ne...domu nebo pozemku či jiného právního problému? Kontaktujte naši advokátní kancel...domě s majitelem. Majitel neinvestuje ...do bydlení, ale evidentně ...do nebytových prostor pro vlastní potřeby. Mimo nájem vybírá ještě měsíční poplate...... více »

Radar z nás dělá terč číslo jedna

09.07.2008, 10:09  |   dou „chránit“. Před nepřáteli z východu.   Pamatuju i obsa...dou „chránit“ před nepřáteli ze západu.   Nyní bohužel na stará...dou přátelé, tentokrát ti američtí, kteří nás bu...dou proti naší vůli chránit před nepřáteli z východu, tentokrát toho středníh...domem monstrum, které bude pro všechny lidi v okolí ...... více »

Nemůžete splácet: Stanete se bezdomovci?

25.07.2008, 00:00  |   době splácení se může ...dostat k...dokoli. Ze spořádaného klienta banky se stane dlužník, který musí počítat s tím, ž...dobných případ je ale u nás, alespon podle informací bank, relativně malý počet. ...dokáží eru...... více »

Poplatky za bydlení rostou. Investice do bytu se však přesto vyplatila

23.06.2008, 00:00  |   do fondu oprav a odvoz odpadu se v uplynulých letech investice ...do koupi a následného pronajmutí bytu výrazně vyplatila. Kolik mohl k...do v uvedeném ob...dobí vydělat? Ten k...do v posledních 4 letech investoval své volné prostředky ...... více »

Advokát, notář či exekutor: Kolik stojí?

07.03.2008, 00:00  |   do víc a něk...do méně ...dostává ...do situací, ve kterých se bez pomoci odborníka prostě neobejde. Advokáta ...dokumentů a jiných důležitých právních materiálů). Exekutor pomůže uvést...... více »

Jak se vyhnout soudním poplatkům? Zajistěte se!

05.04.2008, 00:00  |   době, kdy je v České republice velkým problémem špatná platební morálka by měl být...do pronajímá nemovitosti, přichází ...do styku s novými partnery či zákazníky velmi ostražitý.   Jako v každém pr...domoci se svých nároků u nestranného soudu. Přesto tato možnost nepatří k nejlepší...dostanete za několik měsíců, v horším případě až po několika letech. Proto byste m...... více »

Chceš se soudit? Tak plať!

17.03.2008, 00:00  |   domoci spravedlnosti. Znamená však také vynaložení poměrně velkého množství peněz ...dotýká mnoha z nás. Soudit se s někým za své právo je sice krajní, nicméně velmi č...domoci svých práv. Často vám tímto jednáním něk...do způsobí škodu, která může znamenat ztrátu mnoha let poctivého snažení a úsilí. ...domu nebo pozemku či jiného právního problému? Kontaktujte naši advokátní kancelá...... více »

Neplaťte zbytečně tisíce za advokáta! Jak na to?

13.03.2008, 00:00  |   do v případě sporů o větší částky nárok na náhradu degresivně klesá u velkých část...dobnost, že bude dlužníkem zaplacena, zatímco při větších částkách je i přes úspěc...do vlastních rukou. Autor: Jirka Otázka: Že soudní spor je drahý není sporu,...dobrého advokáta. Mgr. Miroslav Zeman: Můžete požádat soud o osvobození od soud...doložení Vaší špatné finanční situace. Jinak jedná-li se o vymáhání peněžité částk...... více »

Od ledna budou exekutoři pod přísnějším dohledem

02.07.2007, 13:00  |   dohlížet na exekutorské úřady a udělovat exekutorům výtky. Exekutor bude muset na...do spisů, listin a případně evidenčních pomůcek exekutora. Dohled bude moci provád...dohledu," řekl již dříve o účelu novely ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (...dou zabavit věci ...do ...... více »

Poplatky mají i výjimky! Kdy platit nemusíte?

29.04.2008, 00:00  |   dou pacienti od poplatků osvobozeni. Víte kdy?   1. není provedeno klinické...dově řečeno řádnou lékařskou prohlídku. Mezi výkony, na které se poplatek 30 korun...dokumentace, nebo potvrzení žá...dosti o podporu při ošetřování nemocného člena rodiny, stejně jako o její ukončení...dobře zná a předpisuje mu jeho obvyklý lék, lze akceptovat i pouhé předepsání léku...... více »

Neplaťte poplatky u doktora: Vyplatí se vám to?

22.03.2008, 00:00  |   do rozhodnutí Ústavního soudu. Dle výzvy je totiž hrazení poplatků ve zdravotnictv...do z nás odmítne u svého lékaře, který se léta stará o naše zdraví zaplatit? ...do jiný nezbaví a je jen na vás a na vašem rozhodnutí, zda se rozhodnete jít cesto...do konečného rozhodnutí Ústavního soudu ČR tyto poplatky odmítali platit.   ...doucí ...... více »

Růst cen energií ohrožuje konkurenceschopnost

31.03.2008, 00:00  |   dopadu na malé a střední podnikatele, kdy se další růst cen musí nevyhnutelně prom...do zdražování zboží a služeb, čímž bude ještě více ohrožena konkurenceschopnost če...doucnu s její poptávkou pouze zvyšovat.. Současná situace na trhu ukazuje na potře...dostatek výrobních kapacit, tak cena elektřiny poroste ještě rychleji. Přes rostou...dopravě je klíčová.   Česká vláda by měla tomuto problému věnovat větší po...... více »

Poplatky za recept: Jak je vypočítat a platit?

25.03.2008, 00:00  |   dou představovat aktuální ...doplatky na léky. Pokud nebude mít lékárník jeden ze dvou předepsaných léků a ...doefedrin v množství větším než 30 mg v jednotce lékové formy (například v jedné t...... více »

Kdy se poplatek 30 korun za recept nehradí?

01.01.2009, 00:00  |   doktora i poplatků za recet jsou výjimky, kdy za recept ani za výběr předepsaného ...dobně logicky lze ale ...dovodit i opačnou situaci: poplatek 30 korun za výdej léku hrazeného z veřejného z...doucí mamince předepíše železo nebo kyselinu listovou). Na rozdíl od léků, takzv...do „poplatkové“ legislativy nezahrnuli. Z toho plyne, že za vydáv...... více »

Jak ušetřit na poplatcích za léky?

01.01.2008, 00:00  |   dostali „zadarmo“. Nyní se jim vyplatí jít rovnou ...do lékárny, protože ušetří 50 korun, neboť nemusí hradit ani poplatek za výdej lék...... více »

Poplatek za pohotovost 90 korun: Za co platíme?

18.03.2008, 00:00  |   doma   - ústavní pohotovostní služby (pohotovost v nemocnici) v sobotu, v ...době od 17.00 ...do 7.00 hodin, přičemž se poplatek hradí jen v případě, že ne...dojde k následnému přijetí pacienta ...do nemocnice   Pozor: Na výdej léků při lékárenské pohotovostní službě se p...... více »

Poplatek za pobyt v nemocnici 60 Kč: Kdy ho musíte a nemusíte platit?

01.01.2008, 00:00  |   doprovodných nákladů. Pokud bychom byli ve stejný čas ...doma, spotřebovávali bychom energie, prali a uklízeli, utráceli za jídlo a přitom ...do, k...do by nám byl schopen kdykoliv s čímkoliv na špičkové profesionální úrovni pomoci....době nemocných (LDN) a na lůžku následné péče, nebo   - v lázních (komple...... více »

Filmařům zaplatí kina i televize

11.02.2008, 13:38  |   do kasy Fondu na podporu kinematografie počítá návrh ministerstva kultury, který m...do fondu kina´distributoři filmů, ale i všechny televize. Dohromady by od ni...době, znamenalo by to další tlak na dražší ceny lístků ...do kin, ale i filmů prodávaných v obchodech.   Z koruny může být procentoNy...do pražského multiplexu přitom zpravidla stojí 169 korun. "Otázku případného...... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »