Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "od" byly nalezeny následující články:

Soudní poplatky postihují často pouze věřitele

07.08.2008, 00:00  |   od dlužníka, který porušil své povinnosti. Nevymahatelný dluh může často znamenat ...odnější pozici než věřitelé. Bohužel. Úrok z pr...odlení Nezaplatí-li dlužník včas ve sjednaném nebo určeném termínu svůj dluh, je ...odlení z této dlužné částky. Tento úrok je dlužník povinen zaplatit za celou dobu,...odlení je stanovena prováděcím předpisem, a to nařízením vlády č. 142/1994 Sb., kt...... více »

Spoření na dálku? Jak se vyplatí?

09.07.2008, 10:21  |   oduktem, tzv. Spoření na dálku. Spoření na dálku je nový způsob jak z poh...odlí domova výh...odně a hlavně bezpečně zh...odnotit své úspory. Tato forma spoření je již několik let velmi populární a rozšíř...odně uložit své peníze a to bez nutnosti navštívit pobočku banky.   Prostře...... více »

PORADNA: Ptejte se odborníka na vše o bydlení

09.02.2009, 00:00  |   odborníka či svépomocí můžete rizikům do značné míry předejít a minimalizovat je. ...odpovídal ...odborník na reality a právní otázky související s bydlením Mgr. Miroslav Zeman &n...odejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního problému? Ko...odle platné právní úpravy je nájemník povinen platit pouze nájemné a zálohy za slu...... více »

Radar z nás dělá terč číslo jedna

09.07.2008, 10:09  |   odce a h...odně toho už pamatuju. Pamatuju si, když nás obsazovala vojska Wehrmachtu, kt...odův...odněním, že nás budou „chránit“. Před nepřáteli z vých...odu.   Pamatuju i obsazování naší země sovětskými vojsky, kteří sem přišli ...... více »

Nemůžete splácet: Stanete se bezdomovci?

25.07.2008, 00:00  |   odobných případ je ale u nás, alespon p...odle informací bank, relativně malý počet. Investiční záměry a finanční možnosti ...odepsáním smlouvy ...odborníci v bance. Ti také dokáží erudovaně poradit s investicemi i výší možných f...odíl problémových hypoték se u nás pohybuje v rozmezí 1 až 1,5 % všech poskytnutýc...... více »

Poplatky za bydlení rostou. Investice do bytu se však přesto vyplatila

23.06.2008, 00:00  |   ody, elektřiny, plynu, příspěvku do fondu oprav a ...odvoz ...odpadu se v uplynulých letech investice do koupi a následného pronajmutí bytu výra...odnosti investic do bytů, byla existence regulace nájemného, která dala velký pros...odejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního problému? Ko...... více »

Advokát, notář či exekutor: Kolik stojí?

07.03.2008, 00:00  |   odborníka prostě neobejde. Advokáta sice není zrovna nejlevnější, ale&nb...odměnu za služby tří nejčastěji využívaných právnických profesí, u kterých můžete ...odem mnoho možností, které mu zákony poskytují.  Kolik stojí služby notáře? ...odnikáte. Forma notářského zápisu je vyžadována u zakladatelských (společenských) ...odních společností (s. r. o., a. s.) a v dalších případech obch...... více »

Jak se vyhnout soudním poplatkům? Zajistěte se!

05.04.2008, 00:00  |   odních sporů a  pomalé práci soudů. Ke svým penězům se tak v nejlepších přípa...odejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního problému? Kon...odávajícího, do určité míry dokáží ochránit nebo alespoň zmenšit riziko nezaplacen...odmínky.) Otevření akreditivu u banky je jedním ze způsobů placení, který má i fu...odnější je akreditiv dokumentární, ne...... více »

Seznam a kontakty soudů v České republice

20.02.2008, 14:50  |   odních, tak vyšších krajských, nejvyšší správní soud ap...od. Přináším vám proto v přehledné formě seznam a kontakty na jednotlivé soudy v ...... více »

Chceš se soudit? Tak plať!

17.03.2008, 00:00  |   odu, která může znamenat ztrátu mnoha let poctivého snažení a úsilí. ____________...odejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního problému? Kon...odnikatelů a živnostníků, kterým jejich ...odběratelé nezaplatí faktury, ale může se týkat kohokoliv z nás. Půjčili jste něk...odcizil věc, která vám patří? Pokud se vám něco p...... více »

Neplaťte zbytečně tisíce za advokáta! Jak na to?

13.03.2008, 00:00  |   odně peněz, ale i spoustu starostí. Na kolik vás takový soudní spor může vyjít? Ko...odpovídal Mgr. Miroslav Zeman, právník zabývající se exekucemi Autor: martin ...ody vymáhání těchto pohledávek (jedná se třeba o náhradu šk...ody,neplacení nájmu ap...od. Děkuji Mgr. Miroslav Zeman: Ano vyplatí. Dokonce se to vyplatí více než u v...... více »

Zdravotní pojišťovny v ČR

14.12.2007, 21:00  |   ody> Kó;d Název Telefon ...odní zdravotní pojišťovna 261-387-111 info@cnzp.cz ...oda@zpsk...oda.cz www.zpsk...oda.cz 217 Zdravotní pojišťovna META...... více »

Od ledna budou exekutoři pod přísnějším dohledem

02.07.2007, 13:00  |   odnětů ...od jednotlivců nebo firem a společností. "Naším cílem je nikoliv omezovat či...odnotit jako kárná provinění. Pospíšil k tomu uvedl, že soukromí exekutoři někdy ...odstranění těchto nedostatků," řekl již dříve Pospíšil. Počet nově nařízenýc...od.   Více: ...... více »

Poplatky mají i výjimky! Kdy platit nemusíte?

29.04.2008, 00:00  |   od ledna 2008 mají i své výjimky. V některých případech tak budou pacien...od poplatků osvobozeni. Víte kdy?   1. není provedeno klinické vyšetření ...odialýzu nebo dárcovství krve   Dle příručky, kterou vydalo ministerstvo zd...odrobný výpis z dokumentace, nebo potvrzení žádosti o p...odporu při ošetřování nemocného člena r...... více »

Neplaťte poplatky u doktora: Vyplatí se vám to?

22.03.2008, 00:00  |   odem jsou poplatky u lékaře za léky či pobyt v nemocnici. Je nepochybné, že p...odiny s dětmi či důch...odci nebo zdravotně postižení občané, bude tato nová povinnost znamenat výraznou z...odem vystoupení známých a vlivných osobností s výzvou k občanské neposlu...odnutí Ústavního soudu. Dle výzvy je totiž hrazení poplatků ve zdravotnictví proti...... více »

Pojišťovna Generali zvýšila zisk na 485 milionů

21.03.2008, 12:44  |   odílem necelých 6 procent. Generali Pojišťovna je součástí Generali PPF Holdingu,...odní Evropy. Holding spravuje prostřednictvím svých dceřiných společností aktiva t...... více »

Růst cen energií ohrožuje konkurenceschopnost

31.03.2008, 00:00  |   odnikatelský sektor a to zejména v oblasti lehkého průmyslu. Obáváme se negativníh...odnikatele, kdy se další růst cen musí nevyhnutelně promítnout do zdražování zboží...odniků ČR David Šeich.   Jako klíčovou vidíme rekonstrukci a získávání nový...odpora obnovitelných zdrojů energie a efektivní využívání energetických zdrojů zej...odávek a komplexním řešením energetické bezpečnosti země.       ...... více »

Poplatky za recept: Jak je vypočítat a platit?

25.03.2008, 00:00  |   odné údaje vztahující se k předepisovanému léčivu, včetně údaje, zda má či nemá bý...odit k lékaři jenom proto, aby mu recept vypsal. Ušetří hlavně čas strávený v čeká...ody> T I P PRO VÁS ...ody> ...ody> TIP PRO VÁS ...... více »

Kdy se poplatek 30 korun za recept nehradí?

01.01.2009, 00:00  |   odobně logicky lze ale dov...odit i opačnou situaci: poplatek 30 korun za výdej léku hrazeného z veřejného zdra...odléhá (například jestliže lékař v rámci dispenzární péče o těhotné ženy budoucí m...od léků, takzvané zdravotnické prostředky (například různé pomůcky, vozíky, prostř...od.) zákon...... více »

Jak ušetřit na poplatcích za léky?

01.01.2008, 00:00  |   odnou kombinací možností lze chytře ušetřit i několik desetikorun měsíčně.  ...oda, aby jste platili zbytečně poplatky.   Mohou nastat dva případy:  ...odejný, ale lékař ho může předepsat. Právě tady se plýtvalo s penězi veřejného zdr...odili pro recept jenom proto, aby lék dostali „zadarmo“. Nyní se jim v...... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »