Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "pro" byly nalezeny následující články:

Soudní poplatky postihují často pouze věřitele

07.08.2008, 00:00  |   prodlení Nezaplatí-li dlužník včas ve sjednaném nebo určeném termínu svůj dluh, je...prodlení z této dlužné částky. Tento úrok je dlužník povinen zaplatit za celou dobu...prodlení je stanovena ...prováděcím předpisem, a to nařízením vlády č. 142/1994 Sb., kterým se stanoví výše ...prodlení a poplatku z ...... více »

Spoření na dálku? Jak se vyplatí?

09.07.2008, 10:21  |   produktem, tzv. Spoření na dálku. Spoření na dálku je nový způsob jak z pohodl...protože vklady jsou ze zákona pojištěny stejně jako v bance u Fondu pojiš...proti legalizaci výnosů z trestné činnosti musí být při uzavírání smlouvy o úč...provedena identifikace účastníků obchodu. Zákon však povoluje uzavřít tuto smlouvu ...provedena ...... více »

PORADNA: Ptejte se odborníka na vše o bydlení

09.02.2009, 00:00  |   prodejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního ...problému? Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, ...profipravnik.cz/" _cke_saved_href="../../../../">www.ProfiPravnik.cz na mail: Prof...prostor ...pro vlastní potřeby. Mimo nájem vybírá ještě měsíční poplatek na údržbu domu. Dům j...... více »

Radar z nás dělá terč číslo jedna

09.07.2008, 10:09  |   proti naší vůli chránit před nepřáteli z východu, tentokrát toho středního. &...proti iránským lidem. Nehodlám jim diktovat, jak mají žít, co mají dělat a co nesmí...pro všechny lidi v okolí do budoucna představovat stále trvající ohrožení. &n...proti naší vůli a ...proti vůli celého národa.   Nebezpečí je o to větší, jak roste agresivní pol...... více »

Nemůžete splácet: Stanete se bezdomovci?

25.07.2008, 00:00  |   problémových hypoték se u nás pohybuje v rozmezí 1 až 1,5 % všech poskytnutých hypo...proč klienti přestali své hypoteční úvěry splácet, je ztráta zaměstnání, rozchody m...problémů, ihned o svých potížích informovali. Nejlépe ještě před tím, než nezaplatí...prodraží. Kromě delší doby splatnosti, kvůli které je celková výše zaplacených úrok...proč dlužník neplatí, a pravděpodobnosti obnovení splácení v daném termínu. Relativ...... více »

Poplatky za bydlení rostou. Investice do bytu se však přesto vyplatila

23.06.2008, 00:00  |   pronajmutí bytu výrazně vyplatila. Kolik mohl kdo v uvedeném období vydělat? Ten k...prostředky do nákupu bytů, velmi výrazně vydělal. Toto období se vyznačovalo poměrn...prostor ...pro zvykšování tržního nájemného, především ve velkých městech. Kdo tedy vydělal za...prodejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního ...... více »

Advokát, notář či exekutor: Kolik stojí?

07.03.2008, 00:00  |   prostě neobejde. Advokáta sice není zrovna nejlevnější, ale na druho...prostředků a starostí, které by v případě řešení ...problémů a sporů mohly hrozit. Zaměříme se tedy na odměnu za služby tří nejčast...profesí, u kterých můžete hledat pomoc. Jedná se o advokáty, notáře a soudní exekut...proto, aby všechny vaše úkony měly náležitou formu či byly náležitě ověřeny. A...... více »

Jak se vyhnout soudním poplatkům? Zajistěte se!

05.04.2008, 00:00  |   problémem špatná platební morálka by měl být každý, kdo ...pronajímá nemovitosti, přichází do styku s novými partnery či zákazníky velmi ostra...prodejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního ...problému? Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, ...profipravnik.cz/">www.ProfiPravnik.cz na mail: ProfiPravnik@gmail.com, nebo tel: 7...... více »

Seznam a kontakty soudů v České republice

20.02.2008, 14:50  |   proto v přehledné formě seznam a kontakty na jednotlivé soudy v České republice. Na...... více »

Chceš se soudit? Tak plať!

17.03.2008, 00:00  |   prodejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního ...problému? Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, ...profipravnik.cz/">www.ProfiPravnik.cz na mail: ProfiPravnik@gmail.com, nebo tel: 7...problém se netýká jen podnikatelů a živnostníků, kterým jejich odběratelé nezaplatí...pro zahájení sporu, je sepsání žaloby. Ne každý je schopen žalobu sepsat sám, ...... více »

Neplaťte zbytečně tisíce za advokáta! Jak na to?

13.03.2008, 00:00  |   protože spolu s vymáhanou částkou vysoudíte i náhradu nákladů a ta je u menších čás...probiha a ja s ni souhlasim mam srazky z platu,zbytek castky mi byl poslan na ucet ...protoze zamestnavatel to jinak nedela a exekutor mi ale zarazil i tento ucet a diky...prostredku mohu se nejak branit?Sebral mi i penize ktere nesmi?Dekuji Mgr. Miros...proti tomu nelze. Jediná možnost je nechávat si ...... více »

Od ledna budou exekutoři pod přísnějším dohledem

02.07.2007, 13:00  |   provádět i na základě písemných podnětů od jednotlivců nebo firem a společností. &...provinění. Pospíšil k tomu uvedl, že soukromí exekutoři někdy ...proti dlužníkovi zasahují příliš razantně nebo zasahují ...proti lidem, kterých se exekuce nemá týkat. Obvykle jde o případy, kdy exekutoři př...... více »

Poplatky mají i výjimky! Kdy platit nemusíte?

29.04.2008, 00:00  |   provedeno klinické vyšetření 2. jedná se o preventivní ...prohlídku 3. jedná se o laboratorní a diagnostické vyšetření 4. jde o někte...provede klinické vyšetření,   ale pouze některé jiné výkony. Ono klinické vy...prohlídku. Mezi výkony, na které se poplatek 30 korun nevztahuje, patří například p...protože za klinické vyšetření není možné považovat vypisování „papírů“,...... více »

Neplaťte poplatky u doktora: Vyplatí se vám to?

22.03.2008, 00:00  |   pro mnoho slabších sociálních skupin, jako jsou rodiny s dětmi či důchodci neb...protiústavní.   Faktem ale je to, že v praxi této výzvy uposlechne jen...protiústavní, neboť v Listině základních práv a svobod, která je součástí Ústavy ČR...proto občany České republiky, aby až do konečného rozhodnutí Ústavního soudu ČR tyt...prof. Erazim Kohák, filozof; -Dorothy Koháková, sociální pracovnice; -Jan Koryt...... více »

Pojišťovna Generali zvýšila zisk na 485 milionů

21.03.2008, 12:44  |   procent. Celý trh s pojištěním se za uplynulý rok zvýšil o 8 ...procent na 130 miliard korun. Na pojistném vybrala pojišťovna 7,6 miliardy korun, c...procent více než v předchozím roce. Na trhu životního pojištění měla Generali obra...procent více, než za rok 2006. V neživotním pojištění Generali vybrala 5,23 miliard...procent. Generali je pátou největší pojišťovnou v České republice s tržním podílem ...... více »

Růst cen energií ohrožuje konkurenceschopnost

31.03.2008, 00:00  |   problém ...pro podnikatelský sektor a to zejména v oblasti lehkého průmyslu. Obáváme se negati...promítnout do zdražování zboží a služeb, čímž bude ještě více ohrožena konkurencesc...problému věnovat větší pozornost a to i v souvislosti se zajištěním energetických d...pro malé a střední podnikatele v ČR a na území celé Evropské unie. Tyto cíle dosahu...... více »

Poplatky za recept: Jak je vypočítat a platit?

25.03.2008, 00:00  |   proto, že vyhláška omezuje počet balení na rozumný počet ...pro jednotlivá onemocnění, obvykle však na tři balení. Na jeden recept tak bude mož...pro vás výpis z receptu. Na něm uvede všechny rozhodné údaje vztahující se k předep...proto, aby mu recept vypsal. Ušetří hlavně čas strávený v čekárně a pak i poplatek ...provádět před předepsáním léků také klinické vyšetření. Pokud se má výdej léku ...... více »

Kdy se poplatek 30 korun za recept nehradí?

01.01.2009, 00:00  |   prostředky (například různé pomůcky, vozíky, ...prostředky ...pro inkontinenci apod.) zákonodárci do „poplatkové“ legislativy nezahrn...prostředků předepsaných na poukaz ani za vystavení tohoto poukazu se nehradí žádný ...provozuje)....... více »

Jak ušetřit na poplatcích za léky?

01.01.2008, 00:00  |   protože nemusíte hradit poplatek za výdej léku.   2) Lék je volně ...prodejný, ale lékař ho může předepsat. Právě tady se plýtvalo s penězi veřejného zd...protože si lidé chodili ...pro recept jenom ...proto, aby lék dostali „zadarmo“. Nyní se jim vyplatí jít rovnou do lék...... více »

Poplatek za pobyt v nemocnici 60 Kč: Kdy ho musíte a nemusíte platit?

01.01.2008, 00:00  |   provodných nákladů. Pokud bychom byli ve stejný čas doma, spotřebovávali bychom e...profesionální úrovni pomoci. Jako symbol těchto nákladů byla stanovena částka pouze...propustce“   - při poskytování jednodenní péče na lůžku   - je...pro pobyt průvodce dítěte, je-li mu tento pobyt hrazen z veřejného zdravotního poji...propuštění z ústavní péče v případě, že hospitalizace byla kratší než 30 dní, &nb...... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »