Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "se" byly nalezeny následující články:

Soudní poplatky postihují často pouze věřitele

07.08.2008, 00:00  |   se zaplacením peněžitého závazku ve zpoždění. Výše úroků z prodlení je stanovena p...sem, a to nařízením vlády č. 142/1994 Sb., kterým ...se stanoví výše úroků z prodlení a poplatku z prodlení podle občanského zákoníku. ...sem i pro pohledávky obchodního a pracovního práva. _____________________________...se pohybovala v posledních letech mezi 1 až 1,5 %. Výši úroků z prodlení si tak mo...... více »

Spoření na dálku? Jak se vyplatí?

09.07.2008, 10:21  |   seti minut založit WPB Termínovaný vklad nebo WPB Spořicí účet, na kterých získá v...se z důvodu bezpečnosti čím dál více přiklánějí k této formě investování...se, řada pozorovatelů doporučuje drobným investorům uložit své peníze na online sp...se kdokoliv dostal k identifikačním údajům klienta a účet vypověděl, úspory b...server Bankrate.com ve své zprávě: K více než 68 % krádeží identifikačních dokladů...... více »

PORADNA: Ptejte se odborníka na vše o bydlení

09.02.2009, 00:00  |   se tak během několika měsíců či týdnů může změnit v de...setitisícové ztráty. I před těmito ztrátami ...se však lze zajistit a s pomocí odborníka či svépomocí můžete rizikům do značné mí...sející s bydlením Mgr. Miroslav Zeman   ___________________________________...sející s domem, náklady spojené s užíváním pozemku věcně příslušejícího k domu. V ...... více »

Radar z nás dělá terč číslo jedna

09.07.2008, 10:09  |   sem důchodce a hodně toho už pamatuju. Pamatuju si, když nás obsazovala vojsk...sem přišli s odůvodněním, že nás jedou „chránit“ před nepřáteli z...sedé jsme ...se stali rozhodnutím Topolánka a jiných živým cílem, který v případě kteréhok...se stala v podstatě celá naše země. A to proti naší vůli a proti vůli celého ...... více »

Nemůžete splácet: Stanete se bezdomovci?

25.07.2008, 00:00  |   se může dostat kdokoli. Ze spořádaného klienta banky ...se stane dlužník, který musí počítat s tím, že banka chce své zpátky a může ...se stát, že i kvůli relativně malé nezaplacené částce přijde díky své nečinnosti o...se u nás pohybuje v rozmezí 1 až 1,5 % všech poskytnutých hypotečních úvěrů. Nejča...se však i případy notorických dlužníků, tedy těch, kteří považují nesplácení svých...... více »

Poplatky za bydlení rostou. Investice do bytu se však přesto vyplatila

23.06.2008, 00:00  |   se v uplynulých letech investice do koupi a následného pronajmutí bytu výrazně vyp...se vyznačovalo poměrně výrazným růstem cen všech druhů nemovitostí včetně bytů. Da...se běžná tržní cena standardního bytu 2+1 či 2+kk první kategorie (v panelovém dom...se však ceny bytů v panelových bytech mírně snižují.  Měsíční tržní nájemn...se nejčastěji pohybuje mezi 9 až 12 tis. korunami, nejdůležitější úlohu zde samozř...... více »

Advokát, notář či exekutor: Kolik stojí?

07.03.2008, 00:00  |   se někdo víc a někdo méně dostává do situací, ve kterých ...se bez pomoci odborníka prostě neobejde. Advokáta sice není zrovna nejle...se tedy na odměnu za služby tří nejčastěji využívaných právnických profesí, u kter...se o advokáty, notáře a soudní exekutory. Notáře využijete nejčastěji pro...sejících s podnikáním (notářský  zápis z valné hromady apod.). Služeb not...... více »

Jak se vyhnout soudním poplatkům? Zajistěte se!

05.04.2008, 00:00  |   se svých nároků u nestranného soudu. Přesto tato možnost nepatří k nejlepším a nej...se tak v nejlepších případech dostanete za několik měsíců, v horším případě až po ...se zavazuje příkazci na jeho žádost a na jeho účet poskytnou třetí osobě peněžité ...se totiž banka zaváže, že vám poskytne na účet příkazce určitou částku, na které j...se dohodli (např. kupní cena za dodané zboží, prodanou nemovitost atd.), za předpo...... více »

Seznam a kontakty soudů v České republice

20.02.2008, 14:50  |   seznam a kontakty na jednotlivé soudy v České republice. Najdete zde jak mailové a...... více »

Chceš se soudit? Tak plať!

17.03.2008, 00:00  |   se můžete domoci spravedlnosti. Znamená však také vynaložení poměrně velkého množs...se dotýká mnoha z nás. Soudit ...se s někým za své právo je sice krajní, nicméně velmi často nutný a nezbytný způso...se domoci svých práv. Často vám tímto jednáním někdo způsobí škodu, která může zna...se někdo domáhá vyplacení dlužné částky (žaloba na plnění) patří mezi nejčastější ...... více »

Neplaťte zbytečně tisíce za advokáta! Jak na to?

13.03.2008, 00:00  |   se to? Jaké jsou vaše zkušenosti? Na vaše otázky odpovídal Mgr. Miroslav Zeman, pr...se exekucemi Autor: martin Otázka: vyplatí ...se vést soudní spor v případech kdy je částka která je předmětem sporu nízká např:...se třeba o náhradu škody,neplacení nájmu apod. Děkuji Mgr. Miroslav Zeman: Ano ...se to vyplatí více než u větších částek, protože spolu s vymáhanou částkou vysoudí...... více »

Zdravotní pojišťovny v ČR

14.12.2007, 21:00  |   seznam a kontakty na jednotlivé pojišťovny.   ...se: collap...se; height: 468px" cellspacing="0" cellpadding="0" width="518" border="0" x:str=""...ser...set; mso-width-alt: 1206" width="33">...... více »

Od ledna budou exekutoři pod přísnějším dohledem

02.07.2007, 13:00  |   se umožňuje přísněji dohlížet na exekutorské úřady a udělovat exekutorům výtky. E...set na požádání ministerstva například poskytovat pí...semné a ústní vyjádření. Ministerstvo bude mít možnost pravidelně kontrolovat exek...semných podnětů od jednotlivců nebo firem a společností. "Naším cílem je nik...se exekuce nemá týkat. Obvykle jde o případy, kdy exekutoři přijdou zabavit věci d...... více »

Poplatky mají i výjimky! Kdy platit nemusíte?

29.04.2008, 00:00  |   se o preventivní prohlídku 3. jedná ...se o laboratorní a diagnostické vyšetření 4. jde o některé zvláštní léčebné ú...se poplatek 30 korun nevztahuje, patří například podrobný výpis z dokumentace, neb...se týká i vystaveníreceptu na lék (anebo potravinu pro zvláštní lékařské účely), k...se nebude hradit ani za telefonickou konzultaci ošetřujícího lékaře s pacientem, a...... více »

Neplaťte poplatky u doktora: Vyplatí se vám to?

22.03.2008, 00:00  |   se léta stará o naše zdraví zaplatit? Zvlášť když to všichni ostatní pacienti uděl...se své příležitost chopí plnou silou. Pouhých 30 či 60 korun nezaplacených na popl...se rozhodnete jít cestou neplacení polatků, nebo ...se přidat k většině a poplatky zaplatit.   Výzva k občanské neposluš...se říká, že občané mají na základě veřejného pojištění právo na bezplatnou zdravot...... více »

Pojišťovna Generali zvýšila zisk na 485 milionů

21.03.2008, 12:44  |   se za uplynulý rok zvýšil o 8 procent na 130 miliard korun. Na pojistném vybrala p...set miliard eur a poskytuje v regionu služby devíti milionům klientů. Celý článek...... více »

Růst cen energií ohrožuje konkurenceschopnost

31.03.2008, 00:00  |   sektor a to zejména v oblasti lehkého průmyslu. Obáváme ...se negativního dopadu na malé a střední podnikatele, kdy ...se další růst cen musí nevyhnutelně promítnout do zdražování zboží a služeb, čímž ...se bude také v budoucnu s její poptávkou pouze zvyšovat.. Současná situace na trhu...seda Unie malých a středních podniků ČR David Šeich.   Jako klíčovou vidíme...... více »

Poplatky za recept: Jak je vypočítat a platit?

25.03.2008, 00:00  |   se může na první pohled zdát. Často ...se mezi lidmi objevují fámy, že ...se buď bude platit za každý lék, který bude recept vystaven, nebo pouze za jeden r...se vztahuje na vydání jednoho druhu léku, což na receptu představuje jednu položku...se k předepisovanému léčivu, včetně údaje, zda má či nemá být vybrán poplatek při ...... více »

Kdy se poplatek 30 korun za recept nehradí?

01.01.2009, 00:00  |   se hradí i v případě, že recept byl předepsán při poskytování péče, která poplatku...selinu listovou). Na rozdíl od léků, takzvané zdravotnické prostředky (například...se nehradí žádný regulační poplatek.  Zaplacení poplatku 30 korun za výdej l...se zaplacením doplatku na lék (přichází v úvahu v případě, že lék není plně, ale j...... více »

Jak ušetřit na poplatcích za léky?

01.01.2008, 00:00  |   setikorun měsíčně.   Pokud lék stojí například 10 korun, je škoda, aby jste...se plýtvalo s penězi veřejného zdravotního pojištění, protože si lidé chodili pro ...se jim vyplatí jít rovnou do lékárny, protože ušetří 50 korun, neboť nemusí hradit...... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »