Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Zbavte se navždy placení poplatků. Jakýchkoliv

07.04.2008, 10:48   |   Jiří Dvořák (Mesec.cz)   |   komentářů (0)

Nebaví vás platit bankovní poplatky? A co povinné regulační poplatky ve zdravotnictví? Poplatky za vydání pasu, za zápis motorového vozidla do rejstříku? Existuje několik cest, jak se jich navždy zbavit, a jsou dostupné pro všechny.

Koho by bavilo platit poplatky bance, že? Když do Česka přišla mBank s politikou nulových poplatků, málokdo čekal, že jen o pár měsíců později způsobí zemětřesení. mBank má dnes svůj fanklub, má svoje mtrička, mhrníčky a spoustu dalších propagačních předmětů.

Dlouho očekávaná modernizace je zde. Za každého nového klienta získáte u mBank nové upomínkové předměty. V této bance je skoro vše zadarmo, takže už moc získat nemůžete. Ovšem touto politikou se inspirovaly banky další. Stačí splnit pár jednoduchých podmínek a máte všechno zadarmo. Doslova.

________________________________________________________________________________________________________________________________

Máte zájem o právní pomoc a právní zastoupení v souvislosti s koupí či prodejem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního problému? Kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, www.ProfiPravnik.cz

na mail: ProfiPravnik@gmail.com, nebo tel: 737 826 527

_________________________________________________________________________

Rozdělení zisku z bankomatů

Tak třeba Komerční banka od 14. 4. spouští nový věrnostní program. Za každý druhý výběr z bankomatů jiných bank dostanete navíc 4 výběry z bankomatů Komerční banky. Ptáte se proč? Je to jednoduché, banka na tom vydělá, o zisk se s vámi rozdělí a spokojeni jsou všichni.

Bonus za e-maily

Česká spořitelna pod vlivem posledních událostí vyhlásila soutěž, že každý, kdo jí pošle nejvíce e-mailů s originálním textem phishingu, zařadí se do slosování o zájezd do Tuniska. Prvních 1000 odesílatelů získá navíc vstupenku na prohlídku hlavního trezoru na jejím ústředí. Každý klient České spořitelny, který bance odešle mail s kompletně vyplněnými osobními údaji včetně čísel platebních karet, dostane na svůj účet bonus ve výši 500 Kč. Tento bonus lze vyplatit jen jednou bez ohledu na počet zaslaných e-mailů.

Vydělávejte reklamou

Rádi nosíte trička? Pokud bydlíte ve městě nad 10 000 obyvatel a založíte si postžiro Poštovní spořitelny, obdržíte až do konce června speciální tričko ve tvaru čtyřlístku. S Poštovní spořitelnou pak už stačí jen sepsat smlouvu o reklamě a za nošení trička po dobu tří hodin v pracovních dnech na frekventovaných místech dostanete denně 150 Kč. A placení poplatků vás nezajímá. Za víkendy jsou příplatky, dostanete rovných 190 Kč.

Slušný úrok a prémie k tomu

Současná doba záložnám přeje, a tak je škoda nezmínit nabídku Moravskoslezského spořitelního družstva (MPD). Za založení účtu nabízí připsání bonusu 1 000 Kč. Z pochopitelných důvodů je připsán až po třech měsících vedení účtu. Jejich spořicí účet má úrok 6,9 % p.a. a jediným omezením je, že vklady nesmí překročit 10 milionů korun, poté se úročí 5,5 procenty ročně. "Současné vysoké úrokové sazby peněžního trhu a nejistota na burzách nám nahrávají a v našich možnostech je našim klientům poskytnout ještě vyšší zhodnocení, než je inzerované. Svěřené prostředky investujeme jen do osvědčených fondů, například do Fondu zajištění vkladů. Ten našim klientům garantuje 100% návratnost investice," řekl na telefonický dotaz Měšce.cz Martin Bezruč, předseda představenstva MPD..

Celý článek naleznete na portálu www.mesec.cz

Prohledat jednotlivé výrazy - Zbavte se navždy placení poplatků. Jakýchkoliv

Zbavte , se , navždy , placení , poplatků. , Jakýchkoliv ,

Na cizinecké policii se vesele kšeftuje s pořadovými lístky

Na cizinecké policii v Praze v Koněvovce se vesele kšeftuje s pořadovými čísly. ... více »

Reklamace? Zákazník nemá téměř žádná práva. Může jen čekat

Zákazník v Česku nemá téměř žádná práva. Hlavně ať zaplatí a pak ať na svůj výro... více »

Pošlete svůj příběh a vyhrajte hodnotné ceny a hlavně svou příležitost!

Portál www.mojepoplatky.cz vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší a neužitečnější př... více »

Anketní otázka