Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Podrobné vyúčtování

Taky často nevěříte tomu, že jste za měsíc provolali tolik peněz? Téměř jste nevolali a na faktuře vás straší čtyřciferná čísla? I telekomunikační společnost se může splést. Jediný způsob, jak to ověřit, je požádat o podrobný výpis.

Podrobný výpis obsahuje seznam všech volání za zúčtovací období – telefonní čísla, datum a čas volání, trvání hovoru a cena. Telekomunikační společnosti si však za tuto službu nechávají zaplatit.

Vodafone         77,35 Kč

Pravidelné podrobné vyúčtování** (Zákazníci se službou Po svém mají Podrobný výpis zdarma)

0 Kč

65 Kč 77,35 Kč

T-Mobile         71,4 Kč (elektronické 47,60 Kč, inkasem 1,19 Kč!)

O2       95 Kč (při pravidelném zasílání 76 Kč)

Podrobné vyúčtování se vztahuje na jednu fakturu – zjednodušeně řečeno na jedno telefonní číslo. Pokud máte více telefonních čísel, poplatek musíte zaplatit ke každému z nich zvlášť.

Při pravidelném zasílání podrobného vyúčtování (tedy každý měsíc) dostane u některých telekomunikačních společností slevu.

O2       76 Kč

Místo papírového vyúčtování máte někde možnost si zažádat o elektronickou verzi, která vás vyjde levněji. Přijde e-mailem, ale i tak ho můžete použít jako daňový doklad. I když je vystavováno zpravidla ve stejnou dobu jako vyúčtování papírové, přístup k němu budete mít dříve. Odpadá totiž nutnost čekat, až Vám vyúčtování přijde poštou.

T-Mobile         47,60 Kč

Příslušný úřad

Telekomunikační operátor

Telefonní společnost, která svým zákazníkům poskytuje (mobilní) telefonní služby. Aby firma mohla tyto služby nabízet, musí zpravidla od státu získat (koupit) licenci.

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka