Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Zrušit u O2 pevnou linku je problém

20.08.2009, 10:50   |   Pavel   |   komentářů (16)

Aneb jak to zákazníkovi co nejvíce zkomplikovat, aby si rušení pořádně rozmyslel. Logika velí, že zrušit pevnou linku by mělo jít jak po telefonu, tak samozřejmě i fyzicky na prodejním místě O2. Chyba lávky. Aby to bylo pořádně zamotané a hlavně, aby se proces rušení nátahl jako guma, jde to jen přes telefon.

Zavoláte na linku O2, sdělíte jim, že chcete zrušit pevnou linku a po několikaminutovém vyslechnutí argumentů, proč to nedělat se konečně posunete ke kýženému cíli. Jenže, není to tak snadné.

Operátor vám sdělí, že žádost o ukončení vložil do systému a do 5 pracovních dnů vám přijde na adresu, kde je ona pevná linka, dopis s kó;dem. Ten pak nadiktujete opět na nějaké lince O2 a to bude definitivní potvrzení záměru zrušit telefon a zároveň kontrola, že se jedná o autorizovanou osobu.

Mezi tím ale půjdete pravděpodobně doporučený dopis vyzvednout na poštu, kde si vystojíte frontu a pak tedy opětovně někam zavoláte. Nehledě na oněch 5 dnů, které uplynou od prvotního volání. Teprve až toto vše proběhne, začne běžet 30-ti denní výpovědní lhůta.

A proč to nezrychlit, že. Když jdu kolem značkové prodejny O2 a mám u sebe občanský průkaz, tak by selský rozum velel, že to půjde také zrušit a bez oné verifikace a 5-ti denního čekání. Ověření majitele pevné linky je jasné a přitom krátké. A i kdybyste kolem takové prodejny nešli, beztak pak půjdete na poštu, tak proč nezajít na pobočku O2. Výsledek?

Ono to prý nejde. Systém to neumožňuje. Takhle jste nuceni rušit pevnou linku přes telefon a aby si ověřili, že jste to vy (kromě získání dalších potvrzujících údajů jako rodné číslo apod.), což by na pobočce trvalo tak dvě minuty, tak ještě čekáte na dopis s kó;dem. No není to legrace s tou naší O2?

Prohledat jednotlivé výrazy - Zrušit u O2 pevnou linku je problém

Zrušit , u , O2 , pevnou , linku , je , problém ,

Zrušit u O2 pevnou linku je problém

Údiv

Dnes přišla SMS,že nám jde internet rychlostí 23 MHz a něco a nabízejí rychlost ...

Názor

Také zážitek před několika lety.Po telefonu jsem žádal informace o parametrech s...

Dementi z O2

Jsou to KU*VY nevšední, ZM*DSKÁ banda ZA*RANEJCH PRAČ*RÁKŮ. Už si od nich neobje...

..........a zase o2

BOHUŽEL mám s O2 též špatné zkušenosti...a to jsem u nich byla více jak 10 let a...

Omyl v článku

Výpovědní doba bezi ode dne resp. Mesice zavolání na linku o kó;d, ne od doby na...

Diskutovat

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Nová služba za 24 hod? Máte jí už za 4 měsíce!

V srpnu tohoto roku, jsem chtěl dceři převést předplacenou kartu na paušál "... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »

Anketní otázka