Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Jak naložit s penězi? Poradí vám finanční poradci správně?

16.03.2011, 12:31   |   bankovnipoplatky.com   |   komentářů (0)

Když má člověk právní problém, jde za právníkem, když ho něco bolí, tak jde k lékaři a pokud potřebuje poradit s daněmi, tak se potká s účetní. Co když ale potřebuje poradit se svou finanční situací? V tu chvíli přijdou na řadu přátelé, známí či známí známých. Finanční poradci nejsou v obecném podvědomí zapsáni příliš pozitivně. Proto byl založen portál Vasiporadci.cz, který poskytuje možnost, jak různé „finanční“ situace řešit.

 

Lidé se na finanční poradce zatím při řešení svých problémů moc neobrací. A to z jednoho prostého důvodu: příliš jim nedůvěřují. Je to dáno určitou historickou zkušeností a také panující představou, že finanční poradce se snaží „prodat“ především to řešení, které je pro něj nevýhodnější a má z něj nejvíc peněz. „Určitá nevěrohodnost finančních poradců je věc, kterou bychom chtěli řešit,“ Marek Mencl ze společnosti Treviva, která portál Vasiporadci.cz provozuje a dodává „ve chvíli, kdy jsou poradci víc na mušce a o jejich reputaci se mohou poměrně rychle dozvědět tisíce lidí, kteří mají potřebu jejich služeb, si nedovolí své klienty jakýmkoli způsobem balamutit“.

Pokud potřebujete řešit nějakou finanční situaci, můžeme vám pomoci (http://www.bankovnipoplatky.com/vasi-poradci.html). Samozřejmě zdarma. Jaký je postup zadávání poptávky? Vcelku jednoduchý, nejprve vyberte typ poptávky a lokalitu, ze které chcete, aby poradce byl. Lokalita slouží k tomu, aby se poptávky zobrazovaly jen relevantním poradcům a ne někomu z druhé strany republiky. Dále vyplníte podrobnější informace o konkrétním typu finanční služby, kterou potřebujete a svoje kontaktní údaje. Poptávka se poté dostane do rukou vybraným finančním poradcům, kteří jsou v systému zaregistrováni. Zde zprostředkovatelská role portálu končí, poradce s nabídkou kontaktuje už přímo vás, svého potenciálního nového klienta.

Momentálně je v systému zaregistrováno 196 poradců z celé republiky a jejich počet neustále roste. „V první fázi bychom chtěli mít registrovaných 1000 poradců,“ vysvětluje Mencl. „Domnívám se, že jde o zajímavý projekt, který může vrátit důvěru ve finanční poradce a tím tak zároveň pomoci lidem, kteří se houští finančních produktů, které jsou stále složitější, nemohou prodrat,“ doplňuje majitel serveru Bankovnipoplatky.com Patrik Nacher.

Pokud tedy hodláte využít služeb finančního poradce, server by vám mohl pomoci, už jenom v tom, že díky němu získáte pro porovnání větší počet nabídek. Více informací najdete na:

http://www.bankovnipoplatky.com/vasi-poradci.html

Prohledat jednotlivé výrazy - Jak naložit s penězi? Poradí vám finanční poradci správně?

Jak , naložit , s , penězi? , Poradí , vám , finanční , poradci , správně? , ,

Pozor na praktiky ČSOB. Stačí malá nepozornost!

Chtěl bych jen upozornit na situaci, která se mě stala letos  a může s... více »

Pojišťovací Kocourkov v Česku vládne

Jsem vdova. Můj manžel ještě když žil si platil životní pojištění. Přesněji řeče... více »

Pozor na pojišťovací agenty a jejich sliby

Dnes je mó;dní uzavírat pojištění na kdeco. Pojišťovací agenti vás dovedou při l... více »

Anketní otázka