Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

30.08.2009, 02:50   |   mirbek   |   komentářů (3)

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připadal po návštěvě na pohotovosti v Praze na Proseku.

Stalo se že jsem si něco zřejmě třísku vrazil do dlaně. Ani jsem to zpočátku necítil.

Až po nějaké době, tedy druhý den jsem zjistil že něco není v pořádku. No dobrá, je to hluboké a tak si zajdu pro jistotu k lékaři.

Pracovní povinosti mě tak vytížili (no řekněte dneska šéfům že si nejdřív dojdete s třískou k lékaři...) Tak dobrá zajdu zítra. Ale najednou se rána probudila a do předloktí mi vyvstala čevená šmouha .

No tak raději si s tím dojdu hned a zajel jsem si na pohotovost na Prosek. Nejdříve mě potěšilo že tam nikdo není. Po chvilce vyšla sestra s tím že pan doktor jí. Jasně musí se taky najíst a já neumírám.

Pak se připotácel muž a držel se za břicho. Po půl hodině mě pan doktor přijal. Nejdříve jsem zaplatil 90Kč. Samozřejmě to beru. Otravuju navečer tak co.

Poté jsem vypověděl co rodiče a co já jsem měl za nemoci. Pan doktor seděl asi 3-4 metry pro jistotu ode mne. Teprve pak na tu dálku jsem mu ukázal ruku. Odtušil že tam mám asi něco vraženého a otravu krve.

Nesměle jsem mu přitakal s tím že tam opravdu asi něco mám a jestli by nebyl tak hodný a to něco odborně nevytáhl. No nevytáhl. Jen řekl že by bylo dobré si s tím zajít ke svému lékaři.

No dobrá už vím co mi za devadesát korun vlasně je. Cestou jsem litoval pána s bolestí břicha. Pan doktor určitě pozná že ho bolí břicho a pošle k jinému lékaři.

Druhý den jsem šel tedy ke svému lékaři. Tam jsem zaplatil poplatek a ujištění, že by se s tím mělo něco dělat a byl jsem poslán na Bulovku.

Pro jistotu jsem obdržel recept na černou mast. Tak jsem jí i s dalším poplatkem koupil a raději hned zamířil na Bulovku. Tam jsem zaplatil poplatek ale protože toho měli moc tak mě poslali na pohotovost na Prosek.

Tak jsem to již nevydržel odjel k švagrové. Ta mi ruku namočila do horké vody a zanícenou třísku vytáhla a vyčistila. Jen nechápu asi je pná nechtěla žádný poplatek a pomohla.....

Prohledat jednotlivé výrazy - Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Na , potovosti , na , Proseku , to , začalo: , Udělali , ze , , za , poplatek , blbce ,

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jak u blbých na dvorečku.

Stejná zkušenost. Nesnesitelné bolesti břicha. Syn mne odvezl na pohotovost. Za ...

pane Rath copak byste rad?

Rada bych se zeptala pana Ratha,zda-li ma nejaky lek take na leceni u lekaru, ka...

za penize take

podle diagnozy lekare jsem se mela podrobit operaci,vybrala jsem si tedy za svoj...

Diskutovat

Limit na poplatky za léky 5000 Kč je podvodem na pacientech!

Nevím jak kdo si prostudoval jak to je s finančním limitem u doplatků léčiv a u ... více »

Zloděj volá chyťte zloděje. Volby ani Lisabon možná nebudou

Potěšilo mě včerejší vystoupení předsedy ODS Mirka Topolánka, ale i dalších před... více »

Nechte si proplácet poplatky a nedejte se zastrašit

Jsem důchodkyně a tak si nechám každý měsíc těch 180 korun co na nich zaplatím o... více »

Anketní otázka