Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "na" byly nalezeny následující články:

Soudní poplatky postihují často pouze věřitele

07.08.2008, 00:00  |   na rozdíl od dlužníka, který porušil své povinnosti. Nevymahatelný dluh může často...name...nat i ztrátu soudního poplatku, náklady ...na právní zastoupení či exekuci. Dlužníci i dnes mají výhodnější pozici než věřite...naném nebo určeném termínu svůj dluh, je zpravidla povinen zaplatit spolu s dlužno...... více »

Spoření na dálku? Jak se vyplatí?

09.07.2008, 10:21  |   na začátku léta přišlo s novým produktem, tzv. Spoření ...na dálku. Spoření ...na dálku je nový způsob jak z pohodlí domova výhodně a hlavně bezpečně zhodno...navštívit pobočku banky.   Prostřednictvím Spoření ...na dálku, ...... více »

PORADNA: Ptejte se odborníka na vše o bydlení

09.02.2009, 00:00  |   načné míry předejít a minimalizovat je. Jak ...na to? Pro...najímate byt či dům, nebo jste ...naopak v pozici nájemníka? Víte jak silné je vaše postavení? A jaká jsou rizika v ...na reality a právní otázky související s bydlením Mgr. Miroslav Zeman   ___...... více »

Radar z nás dělá terč číslo jedna

09.07.2008, 10:09  |   naší země sovětskými vojsky, kteří sem přišli s odůvodněním, že nás jedou &bd...na stará kole...na zažije, kdy k nám opět přijdou přátelé, tentokrát ti američtí, kteří nás b...naší vůli chránit před nepřáteli z východu, tentokrát toho středního.  ...na rozdíl o velmocí nedělají nám. Nechci mít ...... více »

Nemůžete splácet: Stanete se bezdomovci?

25.07.2008, 00:00  |   nančních potíží v době splácení se může dostat kdokoli. Ze spořádaného klienta ban...nad hlavou. Podobných případ je ale u nás, alespon podle informací bank, relativně...nanční možnosti žadatelů o půjčku nebo hypotéku posuzují již před podepsáním smlou...nančních rezerv, které by vám pomohly v případ?, že ...např. přijdete o práci, onemocníte. Podíl problémových hypoték se u nás pohybuje ...... více »

Poplatky za bydlení rostou. Investice do bytu se však přesto vyplatila

23.06.2008, 00:00  |   najmutí bytu výrazně vyplatila. Kolik mohl kdo v uvedeném období vydělat? Ten kdo...načovalo poměrně výrazným růstem cen všech druhů nemovitostí včetně bytů. Dalším f...naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, www.ProfiPravnik.cz ...na mail: ProfiPravnik@gmail.com, nebo tel: 737 826 527 _____________________...na bezkonkurenčně nejvyšší, zájem o ně stále trvá. V současné době se běžná tržní ...... více »

Advokát, notář či exekutor: Kolik stojí?

07.03.2008, 00:00  |   na nejlevnější, ale ...na druhou stranu vám může ušetřit mnoho prostředků a starostí, které by v pří...na odměnu za služby tří nejčastěji využívaných právnických profesí, u kterých může...na pokud podnikáte. Forma notářského zápisu je vyžadová...na u zakladatelských (společenských) smluv při zakládání obchodních společností (s...... více »

Jak se vyhnout soudním poplatkům? Zajistěte se!

05.04.2008, 00:00  |   najímá nemovitosti, přichází do styku s novými partnery či zákazníky velmi ostraži...naši advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman, www.ProfiPravnik.cz ...na mail: ProfiPravnik@gmail.com, nebo tel: 737 826 527 _____________________...nam bude do budouc...na klesat a budou je ...... více »

Seznam a kontakty soudů v České republice

20.02.2008, 14:50  |   nam a kontakty ...na jednotlivé soudy v České republice. Najdete zde jak mailové adresy, tak adresy ...naleznete v Občanském soudním řádu, v hlavě II., který ...naleznete ZDE!...... více »

Chceš se soudit? Tak plať!

17.03.2008, 00:00  |   namená však také vy...naložení poměrně velkého množství peněz a dalších nákladů. Víte kolik vás může oby...name...nat ztrátu mnoha let poctivého s...nažení a úsilí. _________________________________________________________________...... více »

Neplaťte zbytečně tisíce za advokáta! Jak na to?

13.03.2008, 00:00  |   na k nejlevnějším záležitostem. Často stojí nejen hodně peněz, ale i spoustu staro...např: 15000, 10000, ? Existují nějaké rychlé metody vymáhání těchto pohledávek (je...na náhradu degresivně klesá u velkých částek ...na 1,5 % a dále až ...na 0,15%. Dále bude-li Vám přisouze...... více »

Zdravotní pojišťovny v ČR

14.12.2007, 21:00  |   na bezplatnou zdravotní péči stejně jako povinnost být zdravotně pojištěn jsou sta...nam a kontakty ...na jednotlivé pojišťovny.   Kó;d ...na 261-387-111 info@cnzp.cz www.cnzp.cz ...nanecká pojišťov...... více »

Od ledna budou exekutoři pod přísnějším dohledem

02.07.2007, 13:00  |   na exekutorské úřady a udělovat exekutorům výtky. Exekutor bude muset ...na požádání ministerstva ...například poskytovat písemné a ústní vyjádření. Ministerstvo bude mít možnost prav...nahlížet do spisů, listin a případně evidenčních pomůcek exekutora. Dohled bude mo...na základě písemných podnětů od jednotlivců nebo firem a společností. "Naším...... více »

Poplatky mají i výjimky! Kdy platit nemusíte?

29.04.2008, 00:00  |   na 2008 mají i své výjimky. V některých případech tak budou pacienti od ...na které se poplatek 30 korun nevztahuje, patří ...například podrobný výpis z dokumentace, nebo potvrzení žádosti o podporu při ošetř...na rodiny, stejně jako o její ukončení.   Zjednodušeně řečeno, protože za k...na lék (anebo potravinu pro zvláštní lékařské účely), které často představuje jeno...... více »

Neplaťte poplatky u doktora: Vyplatí se vám to?

22.03.2008, 00:00  |   name...nat výraznou zátěž.   I to bylo důvodem vystoupení známých a vlivných osob...naše zdraví zaplatit? Zvlášť když to všichni ostatní pacienti udělají?   D...na poplatcích vás tak může stát v důsledku i několik tisíc korun.   Je...na vás a ...... více »

Pojišťovna Generali zvýšila zisk na 485 milionů

21.03.2008, 12:44  |   narostl o 14 procent. Celý trh s pojištěním se za uplynulý rok zvýšil o 8 procent ...na 130 miliard korun. Na pojistném vybrala pojišťov...na 7,6 miliardy korun, což je o 19 procent více než v předchozím roce. Na trhu ži...na je součástí Generali PPF Holdingu, který působí ve 12 zemích střední a východní...naleznete ...... více »

Růst cen energií ohrožuje konkurenceschopnost

31.03.2008, 00:00  |   narůstající problém pro podnikatelský sektor a to zejmé...na v oblasti lehkého průmyslu. Obáváme se negativního dopadu ...na malé a střední podnikatele, kdy se další růst cen musí nevyhnutelně promítnout ...na konkurenceschopnost českých firem.   „Vzhledem k tomu, že poptávk...nadále roste a množství surovin je omezené, lze očekávat, že ce...... více »

Poplatky za recept: Jak je vypočítat a platit?

25.03.2008, 00:00  |   na první pohled zdát. Často se mezi lidmi objevují fámy, že se buď bude platit za ...na z možností není pravdivá. Jak to tedy s poplatky za recept ve skutečn...na recept 2 druhy léků, každý po jednom balení. Za tento recept tedy zaplatíte 2 x...na daném receptu.   Pokud bude u jednoho z druhů léků více kusů balení...na vydání jednoho druhu léku, což ...... více »

Kdy se poplatek 30 korun za recept nehradí?

01.01.2009, 00:00  |   na recept, avšak nehrazených z veřejného zdravotního pojištění (...například antikoncepce), nebo pokud lékař ...na receptu vyz...načí „hradí pacient“   - vydávání léků, jejichž výdej není vázá...na lékařský předpis   Podobně logicky lze ale dovodit i opačnou situaci: p...... více »

Jak ušetřit na poplatcích za léky?

01.01.2008, 00:00  |   na poplatcích za léky můžete ušetřit. Vhodnou kombi...nací možností lze chytře ušetřit i několik desetikorun měsíčně.   Pokud lék...například 10 korun, je škoda, aby jste platili zbytečně poplatky.   Mohou ...nastat dva případy:   1) Lék je pouze ...na lékařský předpis, pak požádejte lékaře ať ...... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »